آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

قطعی گاه و بی گاه شبکه های دیجیتال شهرستان فاروج روی مخ شهروندان

  • جمعه, 06 ارديبهشت 1392 ساعت 16:47

ریزه نیوز :یکی از هزاران برکت حضور امام خامنه ای به شهرستان فاروج راه اندازی شبکه های دیجیتال سیما در شهرستان فاروج بوده است .اما متاسفانه این شبکه ها از روز افتتاح تابه امروز روی مخ شهروندان این شهرستان راه می روند و انگار نه انگار قرار است این مشکل بر طرف شود .از یک طرف قطع شدن مکرر و گاه و بی گاه شبکه با هر وزش باد و بارندگی از طرف دیگر قطع شدن شبکه ی مهم و سرگرم کننده ی سه در زمان پخش مستقیم فوتبال  باعث دلخوری و ناراحتی اکثر مردم و جوانان شهرستان شده است .

حال پرسش این است دلایل قطعی در زمان نامساعد بودن شرایط جوی به کنار ،چرا در زمان پخش مسابقات فوتبال در حالی که این بازی ها با هزینه های گزاف بیت المال خریداری می شوند ،شبکه سه سیما در این شهرستان قطع می شود .

نکند ،نکند ما سهمی در بیت و المال نداریم .

شبکه سه سیما در زمان پخش فوتبال -خدمات مقدور نمی باشد -

{jcomments on}

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 06 ارديبهشت 1392 ساعت 17:21
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .