آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

بازیگران مبتذل سینمای ایران

  • یکشنبه, 31 شهریور 1392 ساعت 04:47

ریزه نیوز :هیچ گاه شعار نداده ام که به زور باید ماند ،سروعده هایمان،سر شرافت و انسانیت مان،سر مذهب و اعتقادمان!اما باید استوار ماند ماند،سرآن چیزی که به خاطرش ،از همه ی خاطره ها گذشتند ،تا من و تو به خاطر اند مقام و شهرتی از مهم ترین وظیفه مان کوتاه نیاییم و سر بر درگاه شیطان خم نکنیم و به بدبختی ها و کثافت کاری ها سجده نکنیم . چگونه ادعای انسانیت داشته باشیم ،وقتی پست تر از حیواناتیم!

 

هیچ گاه نمی توان هم روز بود و هم شب،حالتی که سالیان سال است در سینمای ایران شاهدش بوده ایم و دختران و بازیگرانی را دیده ایم که گاهی مادر حضرت عیسی هستند و گاهی چنان بد حجاب و بی پروا که انگار شیطان را زاییده اند و این دردناک است که مادران شیطان الگوی من جوان ایرانی را شکل می دهند .بازیگرانی که در اوج بدبختی و نداری جامعه سربار جامعه اند و آینه ی دق ما ؛ از بیت المال مملکت به نفع دشمن و غرب عمل می کنند تا پایه های اعتقادی جامعه را چنان سست کنند که به بادی این بنای استوار فرو ریزد .

لازم به شفاف سازی نیست وقتی که همه چیز چون آینه صاف و شفاف در محصولات فرهنگی جامعه نمایان است . چگونه ممکن است غرب نیازی به تهاجم نظامی داشته باشد وقتی کرم هایی از خودمان ریشه ی غیرت و فرهنگ ایرانی اسلامی را نشانه گرفته اند و شیره ی تعصب و باور های دینی ما را می مکندو هر روز بیشتر و بیشتر با بی فرهنگی خود ،فرهنگ غنی جامعه را به تمسخر می گیرند و انگار آقایان خودشان عاشق بی فرهنگی و فرهنگ هرزگی در جامعه اند چون باید خیلی وقت پیش ریشه ی این بی عرضگی را می خشکاندند.

اوج ناراحتی آنجاست که زنان بازیگر سینمای ایران که باید فرهنگ محمدی به جامعه تزریق کنند ،دیگر شباهتی به واژه ی مقدس زن ندارند و چنان به رنگ و لعاب شیطانی در آمده اند که گویا هیچ گاه شیطانی متولد نشده است و با این شرایط باز طلبکارند که چرا اجازه ی آرایش بیشتری را نمی دهند ! (در خواست یکی از بازیگران سریال های تلویزیونی با ضرغامی ) شاید منظور ایشان فیلم های ...!چون الان هم چیزی کم از فیلم های مبتذل ندارند.

بازیگران ما حیای بین زن و مرد را از بین برده اند و عفت را سرکشیده اند و بی بندباری را قی کرده اند ! دیگر نیازی به دشمن نیست ،وقتی شیاطین تا پشت سنگر های این مملکت نفوذ کرده اند !

 

 

پس کی می آیی مرهم زخم های مادر ...

 


این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 31 شهریور 1392 ساعت 08:11
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .