آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

صداقت در دام شهوت

  • چهارشنبه, 08 آبان 1392 ساعت 09:44

 آن کس که به زیبایی اندیشه رسیده باشد ، هرگز زیبایی بدنش را در معرض دیدگان دیگر قرار نمی دهد !دکتر شریعتی

ریزه نیوز : اما افسوس و صد افسوس که انگار تاس این بار از بین حیا و حجاب بدجوری چرخیده است و تنها روی بی حیایی و بی عفتی لنگر خورده است و قرار بر این گذاشته که حتی با امواج چند صد متری خیانت ها  و طلاق و فاصله ی خانوادگی هم از جا کندنی نیست !

 

دیگر کجای جامعه ی اسلامی باقی مانده است تا از گزند بی عفتان و بی حیایی در امان باشد ! مسئله مهم این است که این بی فرهنگی لباس اوج تمدن بر تن کرده است و پسر و دختر ف زن و مرد نمی شناسد ! چنان خیابان ها غرق بوی تهوع آور بی بندباری شده اند که هر خرمگس گوشه ای دنبال چشم چرانی و بی ادبی است !

کدامین محله ها پاک مانده اند ،کدامین سرا آسیب پذیر نشده اند !

حال مقصر کیست و چیست لازم به گفتن نیست ،وقتی حتی خودمان هم به نحوی غرق این خیانت شده ام که یا دامن در گناه دوخته ایم یا با زبان سکوت و سکوت به خودمان و پیرامون خودمان بی توجه هستیم و به خود تلقین کرده ایم که عیسی به دینش ، موسی به کینش! امربه معروف را سرکشیده ایم و فرهنگ بی فرهنگی را قی کرده ایم و چنان سر به اندرونی لجن زار و کثافت برده ایم که انگار نه چیزی می بینیم و نه چیزی می شنویم!

حال مقصر کیست ؟ صداو سیمایی که به تنهایی فقط و فقط دنبال کسب در آمد و است و انگار مسئولیتی جز پخش پیام های مسخره ی بازرگانی ندارد و هر از گاهی با پخش برنامه ای متوسط به ضعیف خود را قانع می کند که تنها صدا و سیما به این امر مهم می پردازد ف در حالی که سالیان سال است به تنایی جزء جدایی ناپذیر مدلینگ جامعه شده است و هر از گاهی مدی را به جامعه معرفی می کند .

اما خوش به حال مردمان ساده ی ده بالا دست که خدا را خوب فهمیده اند و سعی ندارد کلاهی سر خدای عزووجل بگذارند!

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 05 آذر 1392 ساعت 18:27
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .