آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

ترمینال های وحشت

  • یکشنبه, 17 آذر 1392 ساعت 14:31

ریزه نیوز : خسته و کوفته مسافران یکی می رسند ، پیرمردی تکیه بر عصا منتظر صدور بلیط ،پیرزنی تنها دارایی و توشه ی سفرش فقط و فقط یک زنبیل است خسته و نگران منتظر اتوبوس، پس کی ساعت 16 می شود تا تن خسته مسافران روی صندلی های ناامن اتوبوس آرام گیرد .

این تنها گوشه ای از سرگذشت مسافرت از شهر آجیل است .ترمینال این شهر متاسفانه نه صندلی و نه سالن انتظاری دارد ، سال هاست که مسافران شهر های دور هیچ گاه در خود آسایشی ندیده اند ، چه کنند به مسافرت نروند ، یا ساعت ها به در و دیوار ها و جاده ی سنتو چشم بیندازند و خیره به وسایل نقلیه ای که از این جاده ی بین المللی می گذرند .

گویا مسافران به سرزمین وحشت و کابوس آمده اند تا لحظاتی وحشت و سختی را به جان بخرند . اکثر مسافرانی که از این ترمینال یک بار به مسافرت رفته اند، گویا تا ابددهر در خاطره و ذهنشان ترمینال فاروج به عنوان ترمینال وحشت نقش بسته است .

اینجا اما انگار کسی برایش مهم نیست که پیرمرد خسته و تنها لحظه ای استراحت داشته باشد یا سرپا منتظر باشد .

کاش برای کسی هم آسایش مردم مهم بود .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 آذر 1392 ساعت 14:35
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .