آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

کاش آب فاروج جیره بندی می شد !

  • جمعه, 22 شهریور 1392 ساعت 17:56

ریزه نیوز :این حق همه ی مردم شهرستان است که به صورت برابر از همه  امکانات رفاهی شهرستان بهره مند باشند .در روزگاری که آب آشامیدنی و فراهم کردن آن برای شهرها از ابتدایی ترین و پیش و پا افتاده ترین خدمات مسئولین شهری است اما انگار در شهرستان فاروج  قرار بر این است که مردمان از آب قنات استفده کنند ،پس ای کاش آب شهرستان جیره بندی می شد .

 

http://islamabadtimes.ir/wp-content/uploads/2013/06/%D8%A2%D8%A8.jpg

 

چندی است که آب منطقه ی پارک کوهستانی شهرستان فاروج با کمبود فشار مواجه شده است و شهروندان منتهی به این پارک با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند .آب در این منطقه در تمام طول روز با کمترین فشار همراه است و گاهی با قطعی آن مردم این خیابان ها را کلافه کرده است .

در حالی که تابستان رو به پایان است کمبود آب در این قسمت از شهرستان داد همشهریان را در آورده است و افت شدید فشار آسایش مردمان این خیابان ها را گرفته است . مشکلی که نمی تواند به خاطر کمبود آب باشد و بیشتر مردم بر این باوردند که به دلیل اختلاف سطح این خیابان ا با مرکز شهرستان تنها دلیل افت فشار و کمبود آب آشامیدنی این منطقه به خاطر نبود امکانات مناسب آب رسانی است .

هرچند بارها از مسئولین محترم شهرستان برای رفع این مشکل درخواست کمک شده است اما انگار به دلیل اینکه مسئولین در خیابان های عدالت و مرکزی شهرستان زندگی می کنند به این امر مهم بی توجه هستند .دردناک است که هنوز برای این مشکل کار خاصی صورت نگرفته است .

امیدواریم هرچه سریعتر مشکل آب آشامیدنی این این بخش شهرستان بر طرف شود ...


 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 22 شهریور 1392 ساعت 17:58
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .