آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مسخره ترین تصمیم مسئولان آب و فاضلاب فاروج

ریزه نیوز :  با دیجیتالی شدن دنیا اکثر شهرهای دنیا به صورت دجیتالی تمام امکانات شهری خود را کنترل می کنند و کمترین استفاده از را از نیروی انسان می کنند در شهر فاروج مسئولان پرتلاش اداره ی آب و فاضلاب شیوه ی جالبی در دستور کار خود قرار داده اند .

 http://tehranpress.com/images/news/15347/thumbs/15347.jpg

در قرن پیشرفت و توسعه مسئولان این شهر شب ها آب را  روی مردم می بندند تا لوله ها آسیب نبینند .جالب خنده دار انجاست که حتی آب در بعضی از خیابان های این شهر فشار خوبی ندارد و مردم با کمبود آب مواجه هستند و در روزهای جمعه و تعطیلی آب قطع می شود .این درحالی است که روز به روز به زمستان نزدیک می شویم و قطعی آب در این شهر کمی عجیب و غریب به نظر می رسد .

تنها خواهشی که از مسئولان این شهر داریم لااقل برنامه ریزی کنید تا حداقل هفته ای یک بار فشار مطلوب آب در این شهر وجود داشته باشد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 15 آذر 1392 ساعت 19:53
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .