آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

فاروج شهری در محاصره ی دامداری ها

لطفا نظافت را رعایت کنید

ریزه نیوز : هرچند سالیان سال است شهرستان فاروج نسبتا تغییری در خود ندیده است و از لحاظ بافت شهری و امکانات همان شهر چندین سال گذشته است ، اما تصور می شد با ارتقاء این شهر به شهرستان حداقل شاهد تغییرات جزئی در مدیریت و فرهنگ شهری فاروج باشیم اما متاسفانه همه ی آنچه مردم تصور داشتند زهی خیال باطل بود .

هنوز هم در مرکز این شهر ، دامداری ها رونق دارند و رفت و آمد گله ها بیش از هر چیزی به چشم می آید ، خیابان های منتهی به این دامداری ها اکثر مواقع کثیف هستند و چهره ی زشتی به این شهر می دهند .

هیچ کس دوست ندارد صبح زود در پس کوچه های شهرش با تلی از فضولات گوسفندی و گاوی روبه رو شود ، اما متاسفانه در جایی جایی این شهر با مناظر غیر قابل تحمل روبه رو می شویم .

در حالی که طبق قانون فاصله ی دامداری ها تا شهر و رستا به چند کیلومتر برسد متاسفانه با مدیریت و همکاری دامداران محترم شهرمان ، گاوداری ها تا دو قدمی چهار راه مرکزی هم وجود دارند و پیش بینی می شود اگر علوفه گران نشود به زودی در میدان شهر هم شاهد چند گاوداری باشیم .

اینجا چون روستاها ، چوپان ها با اختیار تام از وسط شهر هم عبور می کنند و بعضا گله ها از فضای سبز بسیار جزئی هم استفاده می کنند . گله ها علاوه بر اینکه چهره ی بدی برای شهر شده اند ، سبب انتشار بیماری ها نیز می شوند.

مسئولین  محترم لطفا تدبیری برای رفع این معضل بیندیشند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 10 دی 1393 ساعت 15:51
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .