آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

بازی با رنگ بنفش

  • پنج شنبه, 28 اسفند 1393 ساعت 14:42

در این دنیا اگر وام دار کسی شدی مجبوری تا پرداخت تمام قسط هایش حرفهایش را تایید کنی و خلاف نظراتش لب به سخن گفتن باز نکنی !

ریزه نیوز : در حالی که تنها پایگاه خبری شهرستان فاروج سایت خبری این شهرستان است اما متاسفانه احساس می شود این پایگاه خبری به خاطر دلایلی که برای کسی روشن نیست ، طرح و رنگی برای سایت انتخاب کرده است که بعضا بازدید کننده هایش  را به شک وا می دارد .

رنگ و هدر این سایت به رنگ بنفش طراحی شده است تا خیلی ها به این نتیجه برسند که این سایت خود را زیرمجموعه دولت می داند و از همه ی شرایط ممکن و اتفاقات شهرستان فاروج راضی است و در این شهرستان و کشور مشکلی وجود ندارد .

در تمام این سال ها یاد گرفته ایم که وقتی ما ایرانی ها به دولتی رای می دهیم و انتخابش می کنیم ، کورکورانه تمام شرایط موجود و تصمیمات و فعالیت هایش را به جا و بهترین تصمیمات موجود قلمداد می کنیم و نه اینکه هیچگاه نقدش نمی کنیم بلکه کسانی که در صدد هستند تا نقد منصفانه کمک به جامعه کنند را نیز طرد می کنیم .

حال کسی نمی داند که در کنار اطلاع رسانی و خبر رسانی این پایگاه شهرستان چه تفکری خوابیده است اما کاش به جای این که رنگ انتخاباتی برای سایت شهرستان انتخاب می شد ؛ از طرحی برای همدلی و همکاری کلیه ی مردم شهر و مسئولین شهرستان استفاده می کردند .

ریزه نیوز اماده است تا جوابیه ی پایگاه خبری فاروج را منتشر نماید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .