آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

یاد آوری یک وعده

هادی شوشتری عضو کمیسیون امنیت ملی و سایست خارجه مجلس و رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی به همراه تعدادی از اعضاء کمیسیون وریاست مجلس شورای اسلامی با اعضاء کمیسیون ریاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش ریزه نیوز : با شروع فصل تابستان مشکل کم آبی روستا زندگی مردم را با مشکلات جدی رو به رو کرده است و جیره بندی عجیب و غریب آب در این روستا ، مردم را کلافه کرده است .

جیره بندی آب در این روستا به نحوی اجرا می شود که در طول 24 ساعت شبانه روز ، تنها یک یا دو ساعت مردم می توانند از آب لوله کشی استفاده کنند و در تمام طول تابستان و حتی پاییز مردم روستا از داشتن آب آشامیدنی بی بهره هستند و به اجبار باید آب  مصرفی شبانه روزی خود را در کمتر از یک ساعت ذخیره کنند .

این تنها مقدمه ای  بود که به نماینده ی محترم فاروج – قوچان – باجگیران ، جناب شوشتری  یاد آوری کنیم روزی در این روستا با مردم خوب ریزه عهد بستند تا این مشکلات را حل کنند ، اما متاسفانه ملاقات ها و مشغله ی بیش از حد جناب شوشتری عضو کمیسیون امنیت ملی و سایست خارجه مجلس و رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی ، روی قول هایی که به مردم خوب ریزه داده است خط کشیده است و از یادش برده اند .

اما به نظر نمی رسد مردم روستا این تشنگی ها از یادشان برود .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 12 دی 1394 ساعت 14:06
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .