آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

به دنبال شغلی جدید

گاز فروش گاز فروش عکاس : محمد سلیمی

سرانجام در حالی که کسی باور نمی کرد  ، گاز به روستای ریزه رسید تا از این به بعد مردم روستا هم از گاز شهری بهره مند شوند .

به گزارش ریزه نیوز : هر چند این روزها با وصل شدن گاز روستای ریزه مردم این روستا بسیار شادمان هستند اما  پیرمردی هست که یقینا اصلا از این موضوع شاد نیست .

پیرمردی که سال های سال است در گرما و سرما گاز مورد نیاز روستای ریزه را با سیلندرها ی گاز فرمراهم می کرد ، و از این به بعد با بهره مندی روستا از نعمت گاز شهری دیگر او دراین روستا مشتری نخواهد داشت و ناچارا باید چوب حراج به سیلندر هایش بزند .

به هر حال باید این پیرمرد دوست داشتنی هم به فکر شغلی دیگر در آینده ای نزدیک باشد ، البته که با این همه شغل ، نباید نگرانی داشته باشد .

 

همراهان محترم ، انتقادات ، پیشنهادات و مشکلات روستا  را به شماره ی 30005033343536 برای ما ارسال نمائید .


 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .