آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

فاروج شهری میان ندانم کاری ها

شهرستان فاروج شهرستان فاروج انتخاب تصویر : ریزه نیوز

 

وقتی شهرستان فاروج در قلمرو استان سرسبز خراسان شمالی و در جبهه ی سیاسی خراسان رضوی گیر افتاده است .

 

 به گزارش ریزه نیوز : سال هاست که شاهد وعده های انتخاباتی هستیم و تنها چند روز قبل از انتخابات بحث مردم خوب شهرستان فاروج مطرح می شود و تنها به چند ساعت بعد از پایان انتخابات منتهی می شود  و این داستان تکراری مردم این سرزمین است .

هنوز هم کسی متوجه نشده است که این تقسیم بندی بر چه اساسی بوده است که شهر خوب ما باید میان دو استان گیر افتاده باشد .

 اگر قرار است بودجه ی شهرستان در استان خراسان شمالی بسته شود ، اساسا نمایندگان محترم خراسان رضوی ( شهرستان قوچان ) باید از کدام بودجه و برنامه برای شهرستان فاروج دفاع کنند .

اگر قرار است تمام حقوق شهرمان توسط نماینده ی خراسان رضوی ( شهرستان قوچان )  پیگیری شود ؛ پس چه نیازی به استانداری و مسئولان خراسان شمالی هست .

نمی دانیم و کسی هم توضیحی برای مردمی ندارد که سال های سال است بین دو استان گیر افتاده اند و به همین راحتی قرار است مردم این شهرمان آرای خود را به صندوقی بیندازند که تمام تصمیماتش در استانی دیگر وضع می شوند .

یعنی با تمام بی سلیقگی کاری کرده اند که فاروج بین دو استان دست و پا بزند و باز هم همان داستان تکراری که سال های سال فاروج تغییری اساسی در پیکر خود احساس نکند .

 

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 26 دی 1394 ساعت 15:44
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .