آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

نامه ای برای دو کاندید آشنا

شوشتری و رستمی شوشتری و رستمی طراح : محمد سلیمی

این نامه صرفا جهت زنده کردن خاطرات گذشته  و تلنگری به دو کاندید حوزه های شهرمان است و هیچ ارزش قانونی  دیگری ندارد .

 

به گزارش ریزه نیوز : در گذر زمان دوباره تاریخ به ما رسید و این بار دو نام آشنا و یک روستای دور افتاده و انتخاباتی دیگر ما را بر آن داشت تا برای گذشته ها خاطراتمان را مرور کنیم !

یادش بخیر ، انگار همین دیروز بود ، مردم همین حوالی ، مردم کوهستان ، مردم ریزه در مسجد ریزه گردا گرد شما دو نفر جمع شدند و چه زود گذشت ، اری همین دیروز بود .

با تمام وعده ها ، با تمام دروغ های شیرین برای مردم اینجا رویایی ساختین برای حل مشکلات ، اما چقدر برای شما این مدت که بر صندلی های گرم خانه ی ملت تکیه زده بودین زود گذشت و ای وایی که چقدر مردم روستا سختی کشیدند .

روزی جناب رستمی برای روز های خوب گفت و دگر روز شوشتری هم مسافر ریزه شد و در چشم به هم زدنی راهی مجلس ، اما افسوس که در تمام این سال ها مردم روستا چشم به راه بودند و نه خبری از بازگشت نماینده بود و نه خبری از حل مشکلات !

بگذریم ، اما تمام وعده هایی که دادین در همان مرحله ی وعده باقی مانده  اند و نه مشکل کم آبی روستا حل شده است و نه ریزه منظقه ی گردشگری شد و نه مشکل زمین ورزشی روستا حل شد و جاده باغ های روستا هموار نشدند و خبری از انتن های موبایل که وعده داده بودین نرسیده است .

اما هنوز هم مردم روستا می دانند که تمام انچه گفته شد ، شاید مربوط به کار نمایندگان قانون گذار کشوری نباشد ، اما مردانه بیایید و با مردم صادقانه بگویید چرا وعده ی پوچ ؟ چرا ؟

برای مردم روستای محروم ما بگوئید چقدر در مجلس از نبود امکانات در روستا ها و به دنبال ان مهاجرت روستائیان این منطقه به شهرهای بزرگ در مجلس نطق داشته اید و چه اندیشه ای برای حل گرفتاری روستایئیان در سر دارید ؟

قبول و می دانیم که تمام تلاش شما برای به ثمر رسیدن شاید منطقه ی اقتصادی قوچان بوده است ، اما برای ما شفاف بگوئید که چه سودی به حال ما دارد .

آقایان عزیزی که شاید نیش خند به حال مردم روستای ما می زنید ، اما متوجه باشید که اینجا تنها روستای ریزه نیست ! اینجا روستا نام دارد !

دوباره تاریخ برگشته است و ما به هم رسیدیم ، اما چقدر زود و دوباره مهربانی گل ها به ستاد ها بازگشته است ، اما این بار فرق دارد ، شاید دیگر شبنم صحبگاهی کوهستان بر این گل ها ننشیند !

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « فاروج شهری میان ندانم کاری ها

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .