آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

فاروج شهری که سنو گرافی ندارد

لطفا حامله نشوید

دوران بارداری دوران بارداری انتخاب تصویر : ریزه نیوز

شهرستان فاروج  با تمام  روستا هایش حتی یک سنوگرافی به صورت پاره وقت هم ندارد .

 

به گزارش ریزه نیوز : شهرستان فاروج در کنار داشتن روستا های بزرگی هم چون چری ، مفرنقاه ، یام ، سه گنبد و ... و شهری به نام تیتکانلو متاسفانه حتی یک سنو گرافی ندارد .

کافی است که کمی در این موضوع دقیق شوید تا گرفتاری ها و مشکلات این موضوع را به خوبی درک کنید ، اما متاسفانه به هیچ مسئولی بر نمی خورد و انگار نه انگار که روستائیان عزیز باید فرسنگ ها راه طی کنند و از کار و زندگی خود بمانند و آواره ی شهرهای شیروان و قوچان شوند و هزینه های چند برابری !

در حالی که شهرستان فاروج جمعیت نسبتا زیادی دارد و روستاهای این شهرستان متاسفانه شرایط اقتصادی مطلوبی ندارند مجبور هستند برای گرفتن یک سنو گرافی از هفت خان رستم بگذرند .

اهالی روستا های کوهستانی فاروج مجبور هستند ، صبح زود راهی شهرستان فاروج شوند و با دفترچه ی بیمه ای که بعضا هیچ ارزشی جزء دردسر ندارد ، بعد از کلی معطلی شهرستان فاروج را ترک کنند و به شیروان یا قوچانی بروند که قطعا سنوگرافی های این دو شهرستان هم دائما شلوغ هستند حتی پاسخ گوی مراجعین بومی هم نیستند و  این فاروجی ها هستند که اجبارا ساعت ها  باید در نوبت بایستند .

حال تجسم کنید یک بیمار یا یک مادر حامله ای را که قرار است در این شهرها اواره شود و بیش از یک روز در صف برای یک سنو بایستد و بعدا از کلی دردسر هم یک دکتر مرد دست به سنوگرافی بزند و قطعا برای زنان این خطه که همیشه دارای حجب و حیا بوده اند سخت و غیر قابل تحمل و غرور شکن خواهد بود .

حال جا دارد از زبان یک مادر بنویسیم :

واقعا مسئولان شهرمان چه می کنند که این مسائل به این مهمی هیچ اهمیتی برایشان ندارد و شب ها با خیال راحت می خوابند  در حالی که مردمان شهر و روستا ها در مشقت هستند .

قطعا در این شرایط پیشنهاد مسئولان این است که  لطفا حامله نشوید .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 16 ارديبهشت 1395 ساعت 12:50
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .