آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مادر شهید

ت مثل تنهایی مادر شهید

مادر شهید مادر شهید عکس:محمد سلیمی

بگذار فراموش کنیم و عدات کنیم به فراموشکاری و در این حال خود بمانیم .

ریزه نیوز : به قول حضرت امیر دو نعمتی که همواره فراموش می شوند و کسی قدرشان رانمی داند ، امنیت و سلامتی است که ما این سال ها با تمام وجود ، نعمت امنیت را یادمان رفته است و خیلی ها را از یاد برده ایم که برای امنیت امروز ما ، تمام دلخوشی های خود را فدای ما کرده اند .

اما متاسفانه به قدری کفران نعمت ما به اوج رسیده است که یادمان رفته است در میان همین کوچه های خاکی روستا ، سری هم به مادر شهیدی بزنیم که حالا تنها مادر شهیدی است که در قید حیات است و چه بد که از نعمت مادران بی بهره می شویم و خودمان هم خیالمان نیست .

متاسفانه تنهایی و پیری و نبود امکانات در روستا و فراموش شدن مادر شهید روستایمان بد جور توی ذوق می زند و ما که غرق در بی خیالی هستیم .

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « سکوت کن سکوت

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .