آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

آنان اگر مرد بودند می ماندند /پوستر

طرح زیبای شهدا طرح زیبای شهدا طراح : محمد سلیمی

بعد از سال ها می نویسیم که آنان که رفتند مرد نبودند و در لباس مردانی بودند و هرچند سبیل داشتند اما از صف مردان نبودند .

 

به گزارش ریزه نیوز : همیشه با خود می اندیشم که اگر رفتن برای رسیدن است ، چرا عده ای گریختند تا هرگز در معرکه ی جنگ نباشند و با اینکه رفته بودند اما در اصل جا مانده بودند .

عده ای ان روزها به بهانه ی واهی رفتند ، یکی برای تحصیل و یکی برای خانواده ، هر چند که بعد از سالیان سال ، با پر رویی برگشتند و خود را قهرمان نامیدند اما راستی اگر مرد بودند لااقل می ماندند .

برایم واضح است آنان که در سخت ترین شرایط پشت به مملکت می کنند ، هرگز در راحتی ها دل به مردم نمی بندند و غرق شعار می شوند تا برای آینده هم غرق رفاه باشند ، چون که هرگز در حال نمی مانند و در گذشته ها که بهانه ی تحصیل داشتند و در حال دغدغه ی آینده !

به همین راحتی ما کسانی ار که چمدان های سفر را بستند تا صدای موشک را هم نشوند هرگز مرد نمی نامیم .

برای دریافت در سایز اصلی روی پوستر کلیک کنید .

طرح شهدا

هفته ی بسیج بر تمام مردان مردی که دنیا برایشان مهم نبود و نیست مبارک باد .

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .