آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

چرا شعار ما اهل کوفه نیستیم !

  • یکشنبه, 17 آذر 1392 ساعت 18:46


 

ما از خوارج نیستیم !

ریزه نیوز : کوفیان ماندند در دل تاریخ تا برای ما راهی و نشانه ای باشند تا گمراه نشویم و از ره نیفتیم .یادمان دادند که اگر کمی دیر بجنبیم و غرق دنیا شویم ، از مسافران هدایت شده جا می مانیم چنان که کوفیان تعلل کردندو هر بار در دل تاریخ عبرت شدند و روزی از خوارج شدند و دگر روز از یاران تنها ترین سردار و کرببلا بماند برای بعد.

آنجا که باید می بودند ، نبودند و آنجا که بودند اشتباهی بودند! ایشان همیشه  خیلی خیلی دیر می فهمیدندو به ناچار از توابین می شدند .

اما ما می مانیم در خط ولایت تا چون کوفیان آنگاه که ولی و رهبرمان دستور جان فدایی داد غرق دروغ و ترس نشویم و روزی بیماری و گرفتاری ، دگر روز چون کوفیان بهانه  کشت و زرع ، دنیا دنیا نکنیم .

پس همیشه با خودمان تجدید عهد می کنیم که با شهدا می مانیم تا چون کوفیان از توابین نشویم .

ما اهل کوفه نیستیم و نمی شویم ...

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 12:58
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .