آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

ما از نسل جنگیم ...

 اربعین

اربعین تسلیت باد

ریزه نیوز : تنها یک بار مردمان کوفه دست نگه داشتند و دو دل ، بین رفتن و نرفتن ماندند ، ماندند و به بهانه ای پوچ ، هم دینا از دست دادند و هم آخرت ، هم حسین از دست دادند و هم عزتشان !

 

کوفیان دو دل ماندند تا میان دریای فرات ، عزیزان زهرا ، فرزندان علی ، نوه های رسول خدا را به جرم صداقت ، با لبان تشنه سر بریدند ، کوفیان اما چه ساده عهد شکسته بودند .

اما اینجا ...

میلیونها ها عاشق حسین ، امروز فریاد می زنند ، که ما تو عهد می بندیم که با تو باشیم ، از حرم تو تا حرم زینب ، از بین الحرمین تا قدس ، از عراق تا شام ، برای تو شممشیر خواهیم زد .

 

اینجا کسی از مرگ نمی هراسد ، کسی بهانه ای ندارد ، کسی از ترس ترور و انفجار داعشی ها به خود بیمی نمی دهد که نرویم ، بمانیم ، تا داعشی ها بروند .

نه اینجا کسی پا پس نمی کشد تا دوباره و چند باره به چادر ها و حرم شیعیان یورش برند .اینجا همه با هم برای اسلام خواهند جنگید ...

ما از نسل جنگ و خونیم ، ما از نسل شهادتیم .... هرگز از مرگ نمی هراسیم ...

اگر قرار است دنیا یک طرف باشد ، تمام بدی ها یک طرف باشند

باز هم ما سرعهدمان با شهدا می مانیم ...

ما فرزندان همت ، باکری ، شیرودی ، چمران ..

ما فرزندان شهدا و جانبازانیم ......هرگز از مردن نمی هراسیم

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 12:12
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .