آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سرباز سید علی ام

از کودکی یادم داده اند که چون کوفیان نباشم و حال که به این سن رسیده ام ، می دانم ، که هیچ وقت برای رفتن در صف و همراه امامم دو دل نباشم و چون کوفیان بین علی و زندگی ، دو دل نباشم و خدا خدا نکنم !

به گزارش ریزه نیوز : من سربازم و همیشه آماده ام ، تنها کافی است که سیدم ، مولایم ، امامم ، فرمان دهد تا غسل شهادت کنم ، تا آماده ی جنگ باشم ، لحظه ای بیشتر برای اماده شدنم طول نخواهد کشید چون من سرباز سید علی ام ، آماده ام و از هیچ قدرتی نمی هراسم .

من سرباز تو ام آقا فرمان از تو باشد و من با تمام وجودم اماده ام ، بند پوتین هایم را سفت می بندم و اماده ی جنگم !

من سرباز تو ام مولا ، فرمان از تو باشد و من ، لباس خاکی ام بر تن می کنم و اماده ی نبرد با هر که فرمان دهی هستم .

سید ما ، آقای ما ، مولای ما ، دلگیر نباش ، شاید این روز ها کمی بد شده باشیم ، اما آقا من آماده ام ، بهانه ای ندارم و تنهایت نمی گذارم ، زندگی من چه ارزشی داشته باشد که خاک وطنم را فراموش کنم و از جان گذشتن شهدا را از یاد ببرم آقا ، تو فقط فرمان بده ، آل سعود به کنار ، خاک کاخ سفید را به توبره می کنیم !

مولای من ، سید من ، این روزها اعراب عربستان کمی پر رو شده اند ، فرمان ده تا ریاض را شخم بزنیم مو لای من ...

من آماده ام ، پوتین هایم را واکس زده ام ، فقط منتظر فرمان تو هستم آقا ...

لبیک یا خامنه ای

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .