آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سید علی تنهاست

  • چهارشنبه, 30 ارديبهشت 1394 ساعت 19:15

دوباره  فریاد «هل من ناصر ینصری » به  گوش می رسد ، نکند در خواب باشیم و یزیدیان بی صفت از نسل همان قوم سگ پرست ، راه را بر ولایت ببندد و ما هم بین دنیا و شهادت ، دنیایی  شویم و از صف لشکر یزیدیان شویم .

به گزارش ریزه نیوز : امروز وقتی سخنرانی امامم را در دانشگاه امام حسین (ع) شنیدم ، بد جوری دلم گرفت ، بد جوری دلم شسکت !

 یعنی ما این قدر بی وفا شده ایم ؟

یعنی در اوج نا باوری ما هم از کوفیان شده ایم ؟

 یعنی حسین دارد به کوفه می رسد و ما مسلم را میان کوچه های پر از نامردی کوفه تنهایش گذاشته ایم ؟

آقا جان ، سید ما ، مولای ما ، امام خوبی ها ، امروز دلم را شکستی ، من که در تمام این سال ها احساس می کردم ، همراه تو هستم و خیلی ها یاد گرفته اند و از تاریخ آموخته اند که چون کوفیان امام و رهبرشان را تنها نمی گذارند ، اما دوباره در این گوشه ی تاریخ تنهایت گذاشته ایم آقا ؟

مولای من از چه این همه پیر شده ای و از چه آگاه شده ای که این همه غمگین و ناراحت با ما سخن می گویی ؟

نکند دوباره از نسل عمروعاص ها در حال کشیدن نقشه های شوم هستند تا سپاهت را از هم بپاشند که چنین از ما نا امید شده ای که قرار گذاشته ای خودت جلوی زیاده خواهی غربی ها ایستادگی کنی ؟

آقی من ، مولای من ، وقتی فرمودی :

من  اجازه نمی دهم !

فهمیدم که چقدر تنها شده ای مولا ، اما ما هنوز هستیم آقای خوبی ها ، با تمام نداری ها و گرفتاری ها ، هرگز اسیر دنیا و این روزگار نمی شویم ، چون از کرببلا یاد گرفته ایم ، محال است زنده باشیم و امام و رهبر ما شمشیر به دست گیرد !

ما زاده ی جنگیم آقا ، از مرگ نمی هراسیم ، چون در مکتب شهادت ، مردن که معنا ندارد .

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید ..

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .