آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

آقا می شود بیایی

آقا این جا همه بد شدیم ، راه را گم کرده ایم و هر سو به دنبال دنیا می دویم و برایمان مهم نیست که در دو قدمی ما چه می گذرد ، مولا می شود بیایی ؟

به گزارش ریزه نیوز : شب نیمه شعبان از راه رسیده است و هنوز من بین رفتن و ماندن ، بنا بر ایستادن گذاشته ام ، و بر عقیده ای که اشتباه است پا فشاری می کنم ، هر چند که می دانم ، کم کمک ماندنم دارد مرا به مردابی تبدیل می کند ، اما بین این منجلاب دست و پا می زنم ، شاید که به نوایی برسم .

دیگر برایم تمام خوبی ها در دنیا خلاصه می شود و آرزویم یک زندگی شاهانه و مجلل است و به هیچ کس اهمیت نمی دهم  ، حتی اگر لازم باشد ، حاضرم هر کسی را پله کنم و بالا و بالا تر بروم .آری برایم گدا و گشنه ها جایی در قانونم ندارند . چون که هدفم دنیایی سراسر از شکوه و قدرت و ثروت است .

وقتی که از خیابان های شهرم می گذرم ، با دیدن دست های درزا ی که رو به سویم می شوند لبخند می زنم و زیر چشمی نگاهی تحقیر آمیز به دستان لرزان گدایان می اندازم و نامشان را متکدی گذاشته ام تا حداقل بهانه ای برای فرار از واقعیت ها داشته باشم .

شب ها را حت می خوابم و از اینکه صدای خنده ی کودکم تا آن دورها از منزلم شنیده می شود سرمستم و آن وقت که لباس پاره و مندرس کودک همسایه ام را می بینم ، و به خود می بالم که لباسش به گرد پای لباس خواب پسرم هم نمی رسد .

و من هم چنان مغرورم که شب ها بوی غذا تمام ساختمان محل زندگی ام را بر می دارد و بوی  سرخ کردن غذایی از منزل همسایه ام در فضا نمی پیچد و خوشحالم که حداقل از همسایه هایم سر ترم .

مهم نیست برایم وقتی می بینم که کودک همسایه ام از گرسنگی خوابش نمی برد در حالی که می توانستم امشب دو قرص نان بخرم .

اری آقا زندگی های این روزهای ما کمی بی درد و پر از خودنمایی شده است ، حال می دانم که چرا هنوز به 313 نفر نرسیده ایم .

آقا شاید وقت آن رسیده است که به خاطر من نه ، و به خاطر تمام مردمان بی درد اطرافم نه ، اما آقا لطفا به خاطر کودک گرسنه ای بیا که شب ها در این روزگار پر از رفاه ، لقمه ی نان خشکی ندارد !

آقا می شود بیایی ، در حال که ما هم چنان در خوابیم ...

 

همراهان محترم ، تمام مطالب و طرح های ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید ..

 

 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .