آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مردی به نام سید علی

پوستر رهبر پوستر رهبر

می نویسم سید علی بخوانید آقا ...

به گزارش ریزه نیوز :  روزی کوفه بود و مردمانش ، تاریخ شرمگین بود و علی در تمام روزهای حکومتش تنها ، همین که علی بود کافی بود مردان کوفه هزارن بهانه قطار کنند تا به فرمان ولی لبیک نگویند .

یا زمان کشت و زرع کوفیان بود یا زمان برداشت محصولات ، همین که زمین بی محصول بود ، بهانه ای نو در حال تراشیدن و آن که بهانه ای برایش جور نمی شد ، در صف علی می آمد و همین که  به ته خط می رسید او هم خوارجی می شد .

اما من چگونه از کوفیان بد بگویم وقتی که اینجا در ته تاریخ دو باره تاریخ نشسته است و قصه ی کوفیان برای علی دیگری می نویسد .

اینجا دیگر کوفیان زمان برای علی بهانه ای نمی تراشند ، اینجا یک عده نشسته اند و با هر دلیلی داستانی علیه ولی سرهم می کنند و قصد تخریب او را دارند .

عده ای در صف ایستاده اند تا شاید دوباره علی را زهرش دهند یا اگر نشد چون کوفیان یکی یکی یارانش را از دورش جمع کنند .

اما تو ای تاریخ چگونه استوار ایستاده ای وقتی که اینجا عمارها سکوت پیشه کرده اند و خواص رنگی رنگی شده اند و علی را ، سید علی را در میان میدانی پر از منافق رهایش کرده اند تا شاید به دو لقمه نان و نمک یا صندلی از جنس قدرت برسند .

آری ای تاریخ شرمگین باش وقتی که اینجا هم دو باره در حال تکرار شدن هستی و قرار است با هر بهانه ای ، برای خود بهانه ای جور کنیم و در میان جنگ سید علی را رهایش کنیم.

اما آقا ...

حتی اگر تمام منافقان و دشمنانت یک پیمانه و یک سفره شوند و تو در میان جمعتی از اغنیا تنها شوی باز هم ما هستیم ، ما می مانیم حتی اگر قرار باشد با لشگری چند ده نفره با هم به کرببلا برویم .

آقا خیالت راحت ، بند پوتین هایمان را سفت بسته ایم ...


همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 06 مرداد 1394 ساعت 12:05
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .