آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

کلیپ عزاداری جوانان روستایی

کلیپ عزاداری جوانان روستای ریزه کلیپ عزاداری جوانان روستای ریزه

عجب صبری دارد سرزمین کربلا !

 

 وقتی در میان تمام تنهایی اش ، عده ای از شمریان بی حیا ، می زنند ، می کشند ، می درند و چون حیوانات درنده خو ، حتی به شیر خواره ای هم رحم نمی کنند و آنگاه که مردان خدایی را غرق خون می کنند و میان قتلگاهی ، مقابل خواهر ، برادر را سر می برند و حتی برای دو درهم انگشت را به بهانه ی نگین انگشتری به یغما می برند و این سرزمین کرببلاست که  باز هم سکوت می کند و استوار می ماند و از هم نمی شکافد .

آری کربلا تو عجب صبری داری !

وقتی که یزیدیان ، حرمت ، حرم خدا را هم می شکنند و چادر از سر ناموس انسانیت می کشند و در دل بیابان و هوای سر و تاریک شب های کویر خیمه ی نوه ی رسول الله را به اتش می کشند و گوش و گوشواره را با هم می کنند و باز هم استوار می مانی و در خود نمی شکنی !

با تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان مولای مظلومان ، تشنه ی دشت کرببلا ، این بار سعی کردیم گوشه ای از مراسم عزاداری جوانان روستای ریزه را به تصویر بکشیم و صداقت و زلالی را در دل این مراسم معنوی به نظاره بنشینیم .

کلیپ کوتاه شب عاشورای حسینی در روستای ریزه همراه با جوانان این روستا !

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 03 آبان 1394 ساعت 16:34
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .