آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سلام خدا بر بسیجیان

بسیج بسیج انتخاب تصویر : ریزه نیوز

سلام بر مردانی که برای دیگران از جان خود می گذرند و آنگاه که ما به آرامش و امنیت می رسیم ، می نشینیم غصه ها دروغکی برایشان سر هم می کنیم و در دادگاه خودمان محکومشان می کنیم .

 

به گزارش ریزه نیوز : به مناسبت هفته ی بزرگ مردان قرن ، سربازان ولایت ، بسیجیان مخلص بر خود واجب دیدیم تا از تمام قهرمانی هایی مردمانی سخن بگوییم که برایشان دنیا بی اهمیت بوده است و هیچ گاه برای خود زندگی نکردند .

هفته ی بسیج ، هفته ی شیر مردان استواری که ثابت کرده اند ، ایستاده جان می دهند اما محال است که وطن به هر دشمن و منافق پستی بدهند و سینه به سرب داغ می دهند ، اما هرگز راضی نمی شوند یک وجب از خاک پاک میهن به دست اجانب بیفتد .

سلام خدا بر تو ای بسیجی !

 

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .