آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سربازان ولایت / پوستر

طرح گل و شهدا طرح گل و شهدا طراح : محمد سلیمی

یک عمر زندگی ، یک عمر از خود گذشتگی ، بسیج یعنی تمامش جهاد و شهادت و جانبازی است .

 

به گزارش ریزه نیوز : هفته ی بسیج بر تمام سربازان بی ادعای ولایت مبارک باد .

خواستم از فداکاری بنویسم ، اما همین که قلم نوشت بسیج ، تمام جملاتم شرمشان گرفت وقتی که یادشان آمد خون و باروت و فشنگ و ترکش ، میان معبرهایی پر از مین و سیم خاردار !

خواستم از شجاعت بنویسم ، اما همین که به محاصره و دست های خالی و دشمنی تا دندان  مسلح رسیدم و میان کوچه های خرمشهر مردانی از جنس جهان آرا را دیدم ، کلماتم همه اش نامفهوم شدند .

خواستم از خودگذشتگی ها بنویسم ، اما وقتی به گرمای سوزان جنوب رسیدم و میان کانال ها تشنگانی را دیدم که لب به آب نمی زدند تا یکی دیگر سیراب شود ، جملاتم تمامش به سر خط رسیدند .

خواستم از امنیت بنویسم ، که به یک باره تمام حوادث منطقه جلوی دیدگانم رژه رفتند و از سوریه تا یمن ، از عراق تا مصر و نیجریه و قلب اروپا فرانسه همه اش نا امنی بود و نا امنی و من چگونه هنوز سپاسگزار مردانی نباشم که در تمام این سال ها از زندگی خود گذشتند تا زندگی کنیم .

و تمام این مردان بی ادعا بسیجیانی بودند و هستند که تنها چشمانشان به لب گشودن یک آقاست .

به مناسبت هفته ی بسیج پوستر شهدایی از جنس گل ها تقدیم تمام شهدای سرزمینم . / جهت دریافت پوستر در سایز اصلی روی عکس کلیک کنید .

پوستر شهدا

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 03 آذر 1394 ساعت 21:39
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .