آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

از منا تا کربلا

از کربلا تا منا از کربلا تا منا طراح : محمد سلیمی

وقتی که پرده داران کعبه بت پرست شده اند و تمام ایمانشان به مادیات ختم می شوند و خدا برایشان وسیله ای بیش نیست ، کسی توقع محترم شمردن مهمانان خانه ی امن را از آل سعود ندارد .

 

به گزارش ریزه نیوز : کافی است به تاریخ اسلام برگردید و از کربلا تا مکه را یک بار مرور کنید .

 مکه ای که از زمان حضرت ابراهیم مورد احترام بوده است و از روزگاری که خانه ی خدا را پرستشگاه  بت پرستان کرده بودند و ساده لوحان به پای بت ها قربانی می کردند ، عده ای نشسته بودند و برای کسب در آمد از خانه ی الله نقشه ها می کشیدند و برنامه ریزی برای جذب مسافران داشتند  و در تمام طول تاریخ اسلام ، کعبه قبله ی تمام مسلمین بوده و از آخرین حج رسول تا به امروز هر ساله میلیون ها نفر به حج می روند .

اما به کربلا برگردیم ؛ کربلا خلاصه می شود در تمام دردها ، از عاشورا تا اسارت ، از اسارات تا اربعین و انگاه هم تمام پادشاهانی که به نام اسلام به قدرت رسیده اند به هر نحوی که توانسته اند مانع از زیارت عاشقان ولایت شده اند و تمام تلاششان از بین بردن نام حسین  و کربلا بوده اند و الحق که هرکاری هم توانسته اند کرده اند و از شخم زدن تا آب بستن بر قبر مظلوم تاریخ ، تا همین دیروز که صدام حسین برای زائران این بارگاه طلایی ، دستور به قطع جوارح زائران و در بیشتر مواقع هم دستور بر کشتار عاشقان حسین داده است .

طرح زیبای کربلا تا منا

اما باشد که در تمام این سال ها در مکه زیر ساخت ها آماده می شدند و در کربلا ، هر روز محاصره تنگ و  تنگ تر می شد و خبری از اماده سازی زیر ساخت ها نبوده است .

اما چه اتفاقی در این عالمی که عده ای به نام اسلام شمشیر بر بی گناهان می کشند اتفاق افتاده است که در سرزمین امن ، راه را بر زائران خدا می بندند و همان کسانی که ادعای خلافت دارند ، از کشته ها پشته می سازند و صدای اعتراضی از کسی بلند نمی شود و اینجا کسانی که این روزها تکفیر می شوند در سرزمینی که سال هاست روی آرامش به خود ندیده است اجتماعی به بزرگی تمام تاریخ بشریت دارند و با تمام آرامش و از خودگذشتگی و با احترام و عزت به زیارت فرزند زهرا می روند و اتفاقی نمی افتد و کسی راه را بر زائران سیدالشهدا نمی بندد .

آری برادر تنها یک تناسب ساده نیاز است تا به حقایق اسلام ناب محمدی برسی !

 

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .