آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

اینجا حتی به تابوت هم رحم نمی کنند

شهادت امام حسن شهادت امام حسن انتخاب تصویر : ریزه نیوز

یکی سنگ می زند ، یکی نیزه می زند ، یکی در محراب شمشیر می زند ، یکی هم به تابوت تیر می زند .

 

به گزارش ریزه نیوز : نفرینت باد ای تاریخ که ایستاده ای و تمام مصیبت هایت را بر سر دختر علی آوار کردی و ماندی و ماندی تا به امروز ، نفرینت باد تاریخ !

زنیب مانده است تا یک روز میان کوچه های خاکی  مادر سیلی بخورد  و او کودکانه اشک بریزد و مادرش تازیانه بخورد و او اشک بریزد .

زینب مانده است تا ببیند برادر خردسالش عصای مادر پهل شکسته شده است .

زینب مانده است تا میان مسجد ناله های پدر عرق خونش را بشنود .

زینب مانده است تا برای کربلا اماده شود و آنگاه در کربلا میان حرامیان به شامات برود ، اری زینب مانده است تا اماده ی دیدن قتل گاه شود .

تمامش را این خئاهر دیده است ، از جگرهای پاره ی برادرش تا  تیرهای نشسته ی بر تابوت حسن ( ع) ! چه شب دردناکی است ، شب وفات حسن مجتبی !

و ای تاریخ نفرینت باد که مانده ای تا داعشیان قصد جسارت بر بارگاه زینب کنند و زینب مانده است بی عباس !

اما ای تاریخ یادت باشد ما همه عباس زینبیم ، شاید که دیگر حسن و حسین نباشند ، شاید که عباس نباشد ، اما ما همه عباس توئیم خواهر !

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 18 آذر 1394 ساعت 17:39
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .