آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

اولین مدافع حرم روستای ریزه

مدافعین حرم مدافعین حرم عکاس : محمد سلیمی

هرگز نمی گذاریم که حرامیان دوباره به حرم خون خدا نزدیک شوند .

 

به گزارش ریزه نیوز : دوباره بوی شهادت از هر سو به مشام می رسد و مهم نیست که در کجای جغرافیای ایران عزیز باشی .

هر چند در جنگ تحمیلی صدامیان ، از روستای ریزه که مسافت زیادی به غرب و مناطق جنگی داشت اما مردان کوهستان برای دفاع از ناموس ایرانی قید تمام ارامش کوهستان ریزه را زدند و برای دفاع تمام خوشی ها را فداکردند و این روستای کوچک با تقدیم سه شهید و هم چنین تعداد زیادی جانباز نشان داد که روستائیان چقدر مشتاق شهادت و جهاد هستند .

اما امروز چون دوباره یزیدیان قصد حرم خواهر خون خدا کرده اند ، مدافعان حرم لبیک یا زینب سر داده اند و از عباس درس وفادار و شجاعت گرفته و هرگز اجازه ی به شمریان بی حیا برای نزدیک شدن به گنبد بی بی زینب کبری نمی دهند .

امروز هم چون روزهای دفاع مقدس از روستای ریزه شیرمردانی هستند که دوباره به پا خواسته اند و اماده ی نبرد علیه داعش و وهابی ها شده اند و امروز اولین جوان روستا به مدافعان حرم پیوست !

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .