آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مردان کوهستان به جنگ با داعش می روند

مدافع حرم مدافع حرم عکس از : هاشم آزاده

مدافعین حرم ، از جنس مردان کوهستان !

به گزارش ریزه نیوز :چند روز قبل با افتخار تیتر زدیم ، اولین قهرمان  از روستای ریزه به مدافعان حرم پیوست ، امروز متوجه شدیم ، قهرمان دیگری هم از این روستای کوهستانی راهی سوریه شده است تا نگذارند پای حرامیان به نزدیکی حرم اسیر کرببلا برسد .

سال های سال است که مردان کوهستان ، آبدیده شده اند و از کوههای روستا صبر و استقامت به ارث برده اند و آموخته اند که چون کوه استوار بمانند و در برابر هیچ قدرتی گردن خم نکنند .

آری به دواعش بنویسید  که مردان این مرز و بوم به پا خواسته اند و به زودی با سیل مردان ایران زمین نابود خواهید شد . چرا که وعده ی الهی که حق پیروز است به زودی عملی خواهد شد .

از میان کوههای امن روستای ریزه ، دوباره مدافعانی برخواسته اند و  به یاد آن روزها که از همین روستا فوج فوج جوانانی به مناطق جنگی می رفتند یاد و خاطره ی ان روز ها را زنده می کنند .

آفرین بر تو ای خاک پاک روستای من که مردانی از دامن تو قد کشیده اند که به یاد تنهایی و مظلومیت حسین (ع) و برای دفاع از ناموس ثارالله به آن سوی مرزها پرواز می کنند و تمام آرامش زندگی را به لقایش می بخشند و چشم به روی تمام خوشی های دنیوی می بنند و اسلحه به دست به جنگ کفار بی خدای بی دین می روند .

آفرین بر تو ای خاک پاک ریزه !

به امید خدا ، به زودی به امامت حضرت آقا در قدس نماز جمعه می خوانیم !

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .