آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سربازان شجاع آمریکایی

سربازان امریکایی سربازان امریکایی طراح : محمد سلیمی

داستان هایی پوچی که سالهاست قدرتی را در ذهن ما ترسیم می کنند که نشانه های ابرقدرتی به تمام معناست .

 

به گزارش ریزه نیوز : اس پی جی ، آرپی چی ، و به یک باره صدای بوقی که تا اعماق وجود فرو می رود و سراسیمه موس را به هر سمتی می چرخانی تا معرکه فرار کنی و این داستان سال ها بازی های جنگی ساخت غرب است که در ذهن ما ابهتی را تداعی می کند .

ساعت ها تنها موسیقی بازی هایی در گوش ما نواخته شده اند و تنها یک چیز را یاد اور می شوند ، لشکر رعب آور امریکایی و ما هم ناخداگاه اسیر این داستان سرایی می شویم و گاه و بی گاه به قدرت امریکا اعتراف می کنیم .

آری این داستان های بازی های کامپوتری و فیلم های هالیوودی است که حتی سیاست مداری را هم تحت تاثیر قرار می دهد تا در جمعی دانشجویی به عظمت نظامی آمریکا اعتراف کند و به این جمله برسد که انها با یک موشک می توانند تمام سیستم راداری و موشکی ایران را نابود کنند و این تنها تلقین شده های داستان های زیبا و خیالی هالیوودی است که هر کسی را اسیر خود می کند .

اما این روزها خیلی از جهانیان در خلوت از خود می پرسند ؛ هالک ، مرد عنکبوتی و سرباز CULL OF DUTY و ... کجا ایستاده اند و خلیج فارس را تماشا می کنند و برای نجات اسیران امریکایی دست به کار نمی شوند .

در این روزها که برجام تمام زندگی شده است و عده ای تمام خوشبختی را در رفع تحریم ها و دوستی با آمریکا می بینند ، دیگر خبری از بمب هایی نیست که تمام سیستم های دفاعی کشور را از کار بیندازد !

آری رفیق صاحبان همان بمب ها هم در برابر شجاعت و ایمان لشکر مخلص خدا گردن خم می کنند و سربازانشان در مقابل سپاهیان روح الله اشک می ریزند و تا کمر خم می شوند .

تو سرت را بالا بگیر ، در این مرزو بوم تا سربازان ولایت هستند نیازی به سیستم موشکی هم نیست .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 28 دی 1394 ساعت 17:20
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .