آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مرقد امام مظلومان

قرار ما این نبود

مرقد امام خمینی مرقد امام خمینی طراح : محمد سلیمی

آیا امام مهربان ما از داشتن چنین بارگاه مجللی راضی است .

به گزارش ریزه نیوز : چندی بود که مردم منتظر بودند تا بارگاه امام راحل تکمیل شود اما وقتی تصاویر منتشر شدند خیلی ها از دیدن بارگاه به این مجللی شوکه شدند .

معلوم نیست چه کسی و با چه نیتی چنین بارگاهی ساخته است که قرار بود نمادی برای امامی مظلوم و مهربانی باشد که تمام زندگی اش را در ساده زیستی و در دفاع از حق مظلومان سپری کرد .

حال باید از خود بپرسند که مهمانان خارجی و فقرا و روستائیان که هر سال برای تجدید عهد با امام عزیزمان می ایند با دیدن چنین بنای باشکوهی با خود چه فکری می کنند.

قرار ما این نبود

که از امام ما چنین تصویری را در اذهان مهمانان خارجی بسازید که امام سفر کرده ما به جای ساده زیستی و هم نشینی با فقرا و مظلومان و رنج کشیدگان نمادی از تجمل بوده است .

با تمام وجودمان اعلام می کنیم

رهبر کبیر ما که تمام کاخ های طاغوت و حکومت ستمگران زمان را در هم شکست هیچ سنخیتی با چنین بارگاهی ندارد و این بنا ساخته ی دست دوست داران امام ما نیست .

امام ما هم نشین ساده زیستان ، مومنان ، فقرا ، مظلومان ، ستم کشیدگان ، مردم عادی و مخالف با تجمل گرایی و دنیا پرستی بوده است .

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « آقا جان نیا

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .