آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مسکن های مهر

محاکمه مقصران یک اشتباه

مسکن های مهر سرپل ذهاب مسکن های مهر سرپل ذهاب طراح:محمد سلیمی

تصویر عجیب مسکن های مهر بعد از زلزله کرمانشاه !

ریزه نیوز : متاسفانه بعد از زلزله ی کرمانشاه که همه ی ملت ایران را داغدار کرد ، تعدادی از رسانه ها شروع کردند به کوبیدن دولت سابق و در کمترین زمان ممکن تمام خبرها شدند مسکن مهر و تصاویرش به سرعت تمام شبکه های مجازی را پر کردند و عجیب ترین تصویری که دیدم ، حتی در کانال های ورزشی ، تصویر ستون های مسکن مهری بود که پر شده بود از آجر و نخاله .

ناخداگاه تمام کسانی که اطلاعی در کار ساختمانی ندارند به احمدی نژاد حمله کردند و کسانی هم که کمی رعایت می کنند ته دلشان تصویر احمدی نژاد رژه می رود .

اما وقتی در گروهی که اکثرشان در زمینه ساختمان چه مهندسی و حتی استاد کارهای ماهر و کارگران ساختمان و سنگ کارها حضور داشتند ، علت را جویا شدم به جواب های کاملا قانع کننده ای رسیدم .

هیچکس به رئیس دولت اشاره نمی کرد و تماما بر نقش اصلی ناظر، استا کار و شاگرد سنگ کار اشاره داشتند و به نحوی مقصر اصلی را شاگردی که دوغاب ریخته بود را معرفی می کردند . چرا که در این تصویر ستون ها هیچ مشکی ندارند و استاندارد به نظر می رسند تنها ریزش سنگ نماها مسئله هستند هرچند که خیلی ها یا نمی دانند و یا اینکه خود را به ندانم کاری زده اند .

حال که تمام کسانی که اطلاع کامل در بحث مهندسی ساختمان دارند و کاگران را مقصر می دانند یک سئوال پیش می آید ؟

ما برای کارگران ساختمانی چه کرده ایم ؟ دولت چه کرده است ؟

در حالی که زندگی این قشر جامعه در حد اسفناک است و یکی از پرخطر ترین شغل های جامعه است ، دولت چه خدماتی به انها می دهد ؟ هیچ ! هیچ! هیچ !

حتی برای بیمه ی کارگران ساختمانی هم سخت ترین راه ممکن جلوی پایشان می گذارند و شاغلان در حرفه ی ساختمان که اکثرا به زور خرجی زندگی شان تامین می شود برای برقرای بیمه شان باید از هفت خان بگذرند در حالی که متاسفانه تعداد کثیری از آن ها حتی به خرج روز و شب هایشان مانده اند .

پس لطفا و فعلا به دنبال مقصر نباشید .

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « لاشخورهای سیاسی

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .