آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

یارانه چه کسانی حذف می شود

ثبت نام کارت ملی هوشمند ثبت نام کارت ملی هوشمند عکاس : محمد سلیمی

کسانی که تا به امروز برای دریافت کارت ملی اقدام نکرده اند ، برای یارانه ی بهمن ماه منتظر نباشند .

 

به گزارش ریزه نیوز : این روزها زمزمه های زیادی پیرامون یارانه و کارت ملی هوشمند به گوش می رسند  و خیلی ها نگران  هستند تا خدایی ناکرده یارانه نقدی آنها حذف نشود .

اما در روزهایی که سایت ثبت نام کارت ملی هوشمند غیر قابل دسترس بود ، خیلی ها بر این دامن زدند که دولت قصد دارد به این بهانه یارانه ی عده ای را حذف کند .

بلاخره امروز سایت ثبت نام کارت ملی هوشمند باز شد و در صفحه ی این سایت به صراحت توضیح داده شده است که حذف شدن یارانه ها منوط به داشتن کارت ملی هوشمند نیست و تنها یارانه ی افرادی حذف می شود که فاقد کارت ملی هستند ، که شامل افراد بالای 15 سال می شود که به هر دلیل تا به امروز کارت ملی دریافت نکرده اند و حتی برای دریافت ان ثبت نام نکرده اند .

لذا نفراتی که تا به امروز کارت ملی دریافت نکرده اند هر چه زود تر به سایت ثبت نام کارت ملی (اینجا )مراجعه و برای دریافت کارت ملی اقدام کنند .

 

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .