آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

پیامک های نوروزی

پیامک هایی از جنس بیت المال

پیامک های رئیس جمهور پیامک های رئیس جمهور طراح : محمد سلیمی

جان مولا حرفم را گوش کن شمع بیت المال را خاموش کن !

 

به گزارش ریزه نیوز : داستان از انجا آغاز شد که مولای ما ، علی (ع) حتی از نور شمعی که از پول بیت المال روشن می شد برای کارهای شخصی خود استفاده نمی کرد .

حال چه شده است ما که دم از علی می زنیم و شیعه ی علی هستیم برای ما اصلا بیت المال مهم نیست .

مدت هاست که از خود می پرسم ، چه نیازی به پیامکی هست که هزینه ی میلیاردی از بیت المال مصرفش می شود .

چندی پیش ریاست محترم جمهور گفتند که دوستان این هزینه را متقبل می شوند ، صحت و سقم ان برای هیچ کس روشن نیست ، اما بر فرض اینکه صحیح باشد ، چرا ریاست محترم جمهور به دوستانش نمی گوید که این پول را به جای پیامکی های بی مورد تبریک در سایر بخش ها هزینه کنند .

پیامک

آقای رئیس جمهور محترم لطفا این پیامک ها را اگر امکان دارد در ایام عید برای کسانی هزینه کن که حتی پول تهیه ی یک سفره ی هفت سین ساده را هم ندارند .

حد اقل اگر این پیامک بی فایده را خیلی ضروری می دانید لطفا به هیچ وجه به شماره ی من ارسال نکند تا بیش از بیش در خود نشکنم که در این مملکت به چه راحتی بیت المال را به بازی می گیرند .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .