آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

لطفا به سربازان خودی رحم کنید

جنگ با سربازان خودی

حمله ابرهه حمله ابرهه ریزه نیوز

متاسفانه اخیرا شاهد شمشیر های از قلاف کشیده شده برای سربازان خودی هستیم.

به گزارش ریزه نیوز : چه فرقی می کند جنگ باشد یا صلح ،شکست باشد یا پیروزی ،خودی باشد یا بیخودی ! همین که سرباز خودی را بزنی دیگر خودی نیستی !

امروز داستان حمله به نیروی های خودی از کانال ها و سایت های معاند متاسفانه گذشته و عده ای که قرار است سنگر های نیروهای خودی باشند ناجوانمردانه به نیروهای خودی حمله می کنند و شده اند تیر خلاص به نیروهای جان بر کف انقلاب !

فرقی هم نمی کند از سیاست مدار تا تحلیلگر و روشنفکران بد اندیش و تریبون به دست ها تا عده ای گول خورده که از هر سمت بر سر اقتدار این کشور خراب می شوند .

یک روز به مردان سازندگی و یک روز به مدافعان حرم و شهدا حمله می کنند و یک روز به حسن تهرانی مقدم !

و چقدر دردناک هست که حامیان تفکر ایران بدون موشک در دنیای موشک ها هنوز هم متوجه نشده اند که خلع سلاح کردن کشور یعنی تسلیم شدن ذلیلانه و برده شدن و کنیز دادن و مستعمره شدن!

هرچند که ما در تمام طول تاریخ از منافقین ضربه ها خورده ایم و گاها باخته ایم و دوباره از نو آغاز کرده ایم ، اما بگذار بدانند که سربازان سپاه اسلام امروز حتی با حمله ی لشکریان ابرهه هم شکست نخواهند خورد چه برسد به خوارج !

و تمام نگرانی ما از این است که از پشت خنجر بخورند سربازان حیدر کرار که هرگز از پشت سپر نمی بندند .

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 30 شهریور 1396 ساعت 08:28
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .