آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

ژن برتر

انقلاب ما انقلاب ژن ها بود

طرح انقلاب طرح انقلاب طراح: محمد سلیمی

وقتی که ژن ها قیام کردند و مردند و ژن هایی ماندند و بردند و خوردند !

ریزه نیوز : سال ها در این اندیشه بودم که انقلاب اسلامی ما از کجا آمده است و قرار است به کجا برود ؟ هر سمت دنبالش می گشتم ردی جز خون های پاک ریخته شده نبود که از کنار کاخ ها نگذشته باشد و کاخ هایی نبودند که بر قطره قطره خون جوانان بنا نشده باشد .

انقلاب کردیم و تمام ژن ها با هم بودند و عده ای خون می دادند و جانشان در کف خیابان ها بود و عده ای خون دل می خوردند و تازیانه سهمشان بود و شکنجه و درد و ناله و ...و ژن هایی در گوشه کنار شهر در حال برنامه ریزی !

در ادامه تاریخ ، ژن هایی سربند بستند و رفتند و عده ای شهادت نصیبشان شد ، عده ای بی دست و پا برگشتند و گوشه ی اتاق میز و صندلی و کارشان شد و عده ای چشم نثار انقلاب کردند و برخی از ژن ها هم هم زمان با جنگ و حمله ی دشمن برای ادامه ی تحصیل و فراگرفتن علم ژنتیک راهی غرب شدند و بعدها با مدارک ژنتیکی به وطن بازگشتند !

اما همچنان ژن هایی بودند که تمام سهمشان از سفره ی انقلاب خون بود و شهادت بود و از خود گذشتگی و برخی از ژن ها هم سهمشان از سفره ی انقلاب ، کاخ بود و برج سازی بود و داشتند زیر پوست شهر کاخ می ساختند و کاخ!

انقلاب در گذر بود و ژن هایی جهش یافتند و صفت برتر به خود گرفتند و عده ای از ژن ها صفت مغلوب شدند کوخ نشین !

در حالی که انقلاب ما به فرموده ی امام خوبی ها انقلاب کوخ نشینان بود ، اما در گذر زمان کوخ نشینان هم چنان کوخ نشین و معضل جامعه معرفی شدند و دوباره کاخ نشینان شدند ژن برتر و به ریش کوخ نشینان خندیدند !

وقتی به امروز رسیدیم عده ای در ان سوی مرزها برای امنیت این سوی مرزها جان فداکردند و در این سوی مرزها عده ای در استخر فرح جان دادند و عده ای شدند پسر عارف و ژن برتری قرن رقم خورد !

در حالی که انقلاب ژنها انقلاب اسلامی بود ، اما آنان که در مسیر ، مسیرشان جدا بود ، شدند همه کاره انقلاب و نجومی بگیران ذخیره ی انقلاب و فقیران همچنان فقیر و پایی بند به تمام آرمان های انقلاب !

و این چنین بود که تمام انقلاب خلاصه شد بر ژن های برتر و صفتشان هم شد رشوه ، دزدی ، اختلاس، رانت و حتی در میان کاخ هایشان هم سعی بر براندازی انقلاب دارند و صد افسوس که نمک را با نمکدان می خورند و باز هم نمک نشناسی می کنند .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

دیدگاه‌ها   

+1 # علی 1396-07-17 13:41
سلام
مثل همیشه عالی بود ریزه نیوز
دمت گرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .