آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

آمد نیوز

از داعش آمریکایی تا داعش ایرانی

داعش و آمد نیوز داعش و آمد نیوز طراح: محمد سلیمی

سنگرهایی که خون دادند تا جان ندهیم و سنگرهایی که خالی شدند تا اسیر شدیم.

ریزه نیوز : در حالی که داعش را از پایی در آورده ایم اما هستند داخلی هایی که بد تر از داعش علیه مردم و انقلاب در حال طرح ریزی و گرفتن هسته های خیانت مرکزی هستند .

در حالی که خون ها دادیم ، جوانان بی شماری را فدا کردیم و در آن سوی مرزها سنگرهای ما هرگز خالی نشدند و سربازان غیور ما در آن سوی مرزها کفار را به زانو در آوردند ، متاسفانه عده ای از ما که قرار بود سنگر های داخلی را حفظ کنیم و نگذاریم از پشت به نیروهایمان آسیبی وارد شود ، خیلی راحت سنگرهایمان را رها کردیم و دشمنان در خانه های مان چون کرکس ها لانه کرده اند و ما همچنان بی خیال هستیم .

در روزهایی که امام ملت اهمیت فضای مجازی را هشدار دادند ما در باد پیروزی هایمان در جنگ های سخت خوابیدیم و انگار که قرار است همیشه پیروزی با ما باشد ، اما این فکری باطل است چرا که اگر همچنان در خواب خوش خیالی باشیم قطعا باخته ایم چرا که سگ صفتان و شغالان در کمین تک تک نیروهایمان خوابیده اند و بر طبل تفرقه انگیزی می کوبند و ما چقدر خوش خیالی مان گل کرده است که تصور می کنیم هرگز نمی توانند تفرقه انگیزی کنند !

هرچند داعش را نابود کرده ایم ، هر چند در عقبه ی قدرت ما هشت سال دفاع مقدس و ایستادگی در برابر دنیا باشد اما در همین مکتب ما کم از تفرقه انگیزی ضربه نخورده ایم .

مسئولان فرهنگی جامعه ی ما خود را به خواب زده اند و در حالی که یکی یکی تمام سنگرهای عقیدتی و اخلاقی جامعه توسط دشمنان فتح می شود ،در حال ذکر با تسبیح هستند و وایی به آن روز که در خواب بمانیم و تفرقه بر دل ها حاکم شود .

سپاه امیر مومنان هم در صفین اسیر تفرقه شد و امیر خوبی ها بعد از اندک زمانی توسط خوارج به شهادت رسید ، تفرقه انگیزان سپاه امام مجتبی را هم از بین بردند و به کوفه که برسیم باید گفت امان از کوفه و کوفیان!

امروز که سردار ما پیروز از جنگ برگشته است و جای بسیاری از غیور مردان خالی است و روز ، روز پیروزی است اما همین امروز هم برای ریشه کن کردن داعشی های وطنی دیر است .

لطفا تا دیر نشده است ریشه ی تفرقه انگیزی در فضای مجازی را بخشکانید و آمد نیوز و امثالهم را هم چون داعش نابود کنید قبل از انکه دیر شود !

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 30 آبان 1396 ساعت 13:47
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .