آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

فوری

باور نکردنی اما واقعی/ شفر سرمربی استقلال شد

در حالی که سالیان سال است مدیران استقلال بین سه گزینه قلعه نوعی ، مرفاوی ، مظلومی مانده بودند این بار سنت شکنی کردند و هدایت این تیم بحران زده را به مربی بدون تیم دادند .

شاید باور کردنی نباشد اما وینفرد شفر آلمانی که در یک سال گذشته تیمی نداشته است سرمربی تیم دوم پایتختی شد که در چند ماه گذشته هنوزنیمه ی دوم جدول را به خود ندیده است .

آبی های تهران که با جیب خالی دنبال تریم بودند تا بعد از منصوریان با آن همه مصاحبه های عجیب و حرکات و ژست های دیدنی اش در کنار زمین سکان هدایت این تیم را بر عهده بگیرد به یک باره از همه ی گزینه ها به شفر رسیدند .

قطعا هواداران این تیم در پوست خود نمی گنجند چرا که از دست منصوریانی که بیشتر تمرکزش روی پیتزا فروشی بود و مک درموتی که تمام کارنامه اش خلاصه می شد در بدن سازی راحت شده اند .

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 10 مهر 1396 ساعت 14:43
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: « مثلی که مربع شد

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .