آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

دلنوشته سرخ

قهرمانان خودکشی نمی کنند

پرسپولیس پرسپولیس طراح: محمد سلیمی

از عجایب این دنیا همین بس که قعرنشینان برای قهرمان کری می خوانند و کسانی که هفته ها زودتر به فجیع ترین شکل ممکن حذف شده اند برای تیمی کری می خوانند که بین چهار تیم برتر آسیاست.

به گزارش ریزه نیوز :متاسفانه اکثر ما وظایفمان را نمی دانیم یا در شرایط بحرانی به قدری عجله می کنیم که همیشه نتایجی معکوس بدست می آید و به جای اینکه بحران را کنترل کنیم ناخداگاه خودمان می شویم بحران ! و این داستان همیشگی فوتبال ما بویژه تیم پر هواداری چون پرسپولیس کبیر است ، با میلیون ها هوادار !

بیشتر اوقات در حالی که تیم به حمایت ما نیاز دارد ، شروع می کنیم به انتقادهای نسنجیده و انگاه که تیم به آرامش بیشتری نیاز دارد از صدا وسیما و برنامه نود گرفته تا همین هوادارن می شوند سوهانی برای تیم !

اگر کمی به عقب برگردیم متوجه خواهیم شد که در همین دهه ی اخیر کم نابسامانی در این باشگاه نداشته ایم و از تعویض های پی در پی مربیان تا تغییرات مدیریتی باشگاه و نتایج ضعیف و بدهی ها ی انباشته شده و ... که در بیشتر زمان ها سکوت کردیم تا آقایان هرچه خواستند انجام دهند اوضاع تاسف بار پرسپولیس در این سالها که همراه بود با سکوت ما !

اما امروز که مدافع عنوان قهرمانی هستیم و در بین چهار تیم برتر آسیا قرار گرفته ایم و اگر کمی بیشتر تلاش کنیم و برنامه ریزی دقیق تری داشته باشیم قطعا به زودی در جام باشگاههای جهان خواهیم بود متاسفانه با کوچکترین اشتباهات فنی و مدیریت چنان بر آشفته می شویم که یادمان می رود ما قرار است هوادار باشیم و مربی ، مربی و بازیکن ، بازیکن !

حال که به هر دلیلی طارمی محروم شده است و پرسپولیس هم دچار محرومیت شده است ،هیچ چیز به اندازه ی حمایت نمی تواند کمک کند تا پرسپولیس این زمان نسبتا بحرانی را به سلامت طی کند .

ما اکنون قهرمان ایران هستیم و تیمی منسجم و مربی کاربلند چون برانکو داریم که تمام تیمهای ایرانی آرزوی داشتنش را دارند و صد افسوس که کمی بی انصافی می کنیم و باانتقادهای نسنجیده مان کاری می کنیم تاهمه ی عوامل موفقیت پرسپولیس نا امید و دلسرد شوند و به عده ای بهانه می دهیم !

در طول تاریخ بارها و بارها بر سر راه پرسپولیس چنین مشکلاتی بوده است و هر بار با همراهی هوادارن پرشورش از آن عبور کرده است و قطعا امروز که به اوج عظمت خود رسیده ایم چنین مسائلی نمی تواند سدی باشد بر سر راه پرسپولیس و هوادارنش .

در هیچ کجای دنیا قهرمانان خودکشی نمی کنند و قطعا ما هم خودکشی نمی کنیم و سعی نداریم با هیجان زدگی اسیر حاشیه سازی رسانه ها شویم و خودکشی کنیم! چرا که قرار است همچنان عده ای از آن پایین آرزوی دیدن ما را داشته باشند .

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 10 مهر 1396 ساعت 14:50
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .