آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

بگذارید فوتبال تماشا کنیم

  • جمعه, 13 ارديبهشت 1392 ساعت 06:57

ریزه نیوز:

سالیان سال است که در حسرت دیدن فوتبالی کامل  مانده ایم و همیشه و همیشه حق را به عزیزان صدا و سیما داده ایم .از ثانیه های ندیده تا گل ها و صحنه های تکراری در بازی های اروپایی .هیچ وقت لب به اعتراض نگشودیم و سوختیم و سکوت کردیم و حق را به کسانی دادیم که هیچ حقی نداشتند تا به شعور ما توهین کنند .با تماشای هر بازی فوتبال به جای لذت بردن حسرت خوردیم و زجر کشیدیم و همچنان محکم و استوار از بینندگان فوتبال ماندیم تا به امروز کمتر از 48 ساعت تا بازی حیاتی و مهم فینال جام حذفی ایران ،امروز خواهش می کنیم بگذارید فوتبال تماشا کنیم !

ساعت ها قبل از بازی میلیون ها هوادارای که شاید برای عزیزان هیچ ارزشی نداشته باشند و تبلیغات میلیونی با ارزش تر از نگاه و دیدگان میلیون ها ایرانی است می نشینند  برای فوتبال لم می دهند و تمام مشکلات یک زندگی سخت و رنج آور را برای ساعاتی به دنیای فراموشی می سپارند اما  صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران جای آرامش و دلگرمی دادن به بیننده اش با دقایق طولانی  پخش پیام ها ی زجرگانی روی مخ مردمانش رژه می روند و انگار نه انگار که بینندگان ناراحت و دلگیر نشسته اند و دل به ثانیه هایی بسته اند که با بی برنامگی کامل صدا و سیما به هیچ عنوان نمی گذرد که نمی گذرد .

اما ما هواداران میلیونی پرسپولیس بزرگ که هیچ دلخوشی و آرامشی در زندگی نداریم تنها آرزوی  ما تماشای فوتبال از صدا و سیمایی است که حقمان است و هیچ وقت ادا نشده است تقاضا داریم این بازی مهم را با بی برنامگی زهرمان نکنید .

همه ی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس قول می دهیم :

1-تا اخر عمر مشتری دو مشترک باشیم و هر روز از بسته های تخفیفی و اینترنت پرسرعت استفاده کنیم و از شارژ شگفت انگیز لذت ببریم .

2-تا آخر عمر هر روز سرمان را با شامپو هایتان شست شو دهیم.

3- یارانه هایمان را در هر بانکی که دوست دارید سرمایه گذاری کنیم.

4-فیلم های زیبای شما را به تماشا بنشینیم و تکرارش را هم از دست ندهیم.

5-پفک و چیپس هایتان را زینت بخش سفره های خالی مان کنیم .

6- باور داریم مسکن های مهر تمام مشکلاتمان را حل کرده اند.

7-بیست و چهار ساعته خبرهای ورزشی شما را دنبال خواهیم کرد.

8- اصلا هرچی شما بگویید ما تسلیمیم فقط کنار بروید ما فوتبالمان را تماشا کنیم .

خواهشمندیم با بی هنری و بی برنامه گی هایتان تن فردوسی را در قبر نلرزانید تا از سرودن شعر: «هنر نزد ایرانیان است و بس» پشیمان نشود.

هرکاری کنید ما قهرمان می شویم.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 13 ارديبهشت 1392 ساعت 15:18
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .