آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

هرچه سریع تر سردار را اخراج کنید!

  • شنبه, 14 ارديبهشت 1392 ساعت 17:01

 

ریزه نیوز:انگار همین دیروز بود که خبر از مدیر عاملی مردی در پسپولیس پخش شد که اصلا اطلاعی از ورزش نداشت و انگار با رابطه مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس شد .

رویانیان با رابطه آمد و باید هرچه زود تر از این تیم برود!او لایق نشستن بر صندلی باشگاهی به عظمت پرسپولیس نیست !

لطفا هرکسی به پاستور رفت در اولین اقدامش این سردار نا کار آمد و بدون روزمه ی ورزشی و مدیرتی را از پرسپولیس بردارد تا تیم محبوب مان نفسی بکشد!ریاست محترم جمهور آینده از همین امروز مدیری لایق برای پرسپولیس نشانه کن ،سالهاست که ما را میدان جولان آزمایش خود کرده اید و سالی یک بار دست به تغییر مدیریت باشگاه محبوبمان می زنید و چون وسایل آزمایش مدیریتی کلان خود می بینید!ما به چنین دردی خو گرفته ایم !

پس یکی پیدا شود رویانیان را بردارد!

ما عادت کرده ایم بهترین ها خانه نشین شوند !کاربلد ها در سایه ی بی هنران قرار گیرند و این است درد و غصه ی ما که هیچ گاه اهمیتی به نظر مردم نمی دهیم و تنها خودمان هرچه را پسندیدیم ،دیگران مجبورند بپسندند !

بدون پرده بگویم سردار یکی از بهترین مدیران نظام  است کاری نکنیم که راحت از دستش بدهیم !

 

 

حال دولت محترم آینده کاری به سلیقه ی سیاسی و جهت فکری شما نداریم لطفا سلیقه ای با باشگاه و ما هواداران میلیونی پرسپولیس نظر نکنید بگذارید مرد روزهای سخت مان همچنان به قدرت به کارش ادامه دهد .مردی که لقب مدیر غیر ورزشی را  یدک می کشد و دارد آموزش مدیریت ورزش به مدیران ورزشی این مملکت می دهد !

پس یادتان باشد چون تا ابد در یادمان می ماند :

سردار مردی است که استوار ایستاد و پایه های ویران باشگاه را از نو،محکم و قوی بنا کرد .روزهای تاریکمان را نورانی و تاریخ فراموش شده ی ما را دوباره زیبا و دقیق یاد آوری کرد .پرسپولیسی که می رفت تا فروغش تار شود و در سایه ی پشت پرده ها نابود شود و تبر به دستان قصد ریشه هایش کرده بودند ،با آمدن سردار سرخمان پرسپولیس ،پرسپولیس شد و سرخی ،زیبایی و امید به باشگاه عزیزمان برگشت .

و قصه این است که سردار ابهت و امیدی به هواداران داده است که در توانمان می بینیم جهانی شویم  و رویای ساختن ورزشگاهی اختصاصی در اندازه های تورین ، نیوکمپ ، آرنا و... داشته باشیم.

دولت مردان فردا :

لطفا به احترام بالای سی میلیون ایرانی عاشق این باشگاه فرصتی به سردارمان دهید تا جهانی شویم .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 14 ارديبهشت 1392 ساعت 17:17
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .