آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سردار: مرهمی می خواهیم!

  • دوشنبه, 16 ارديبهشت 1392 ساعت 03:39

سردار: مرهمی می خواهیم!

در تاریکی شب در خود شکستیم و تا صبح هر لحظه چشم گشودیم تنها غم بود و غم ،ناراحتی و بغض سراپای ما را فرا گرفته بود،غرق عرق بودیم و از سرما به خود می لرزیدیم گرچه هوا بهاری بود اما در شب نیمه ی بهاران پاییزی بودیم !

 

 

آقایان شما را نخواهیم بخشید!

حقمان در ورزشگاه خودمان باخت نبود و بازنده مان کردید ،تعصب نداشتید و ما در گوشه و کنار ایران سکته می کردیم !انگار رمقی در پاهایتان نبود و ما بد جوری دست به دعا بودیم .با هر توپی مردیم و سنگینی غم قفسه ی سینه هایمان را بد جوری به درد آورده بود و ای وایی چه شبی بود شب شکست آرزوهایمان !هر چند درد ناک است و کمی بیش از حد دلمان را خون می کند اما ناچارم بعد از یک عمر سکوت فریاد بزنم ...

آقای نوروزی اف بر تو !

کاری به پنالتی از دست رفته و سکته ی هوادار پرسپولیس ندارم اما سوهان روح ننگت باد که دلمان را خون کردی !تو در تمام این سال ها حتی به اندازه ی انگشتان دست هم برایمان گل نزده ای و باز تو طلب کاری ؟بگو تو اندازه ی پول هایی که می گیری و برای خانواده ات با شادی می بری آیا برایمان بازی کرده ای که حاشیه سازی هم می کنی ؟آن قدر بی انگیزه و بغض آلود پشت پنالتی قرار گرفته بودی که انگار حق پدرت را خورده ایم !نفرینمان گردنت را بگیرد که دلمان را شکستی !حال یک سوال دارم تو اگر آقای گل بودی با ما چه می کردی ؟راست گفته خداوندگار به ...شاخ نداد وگرنه ...

آقای رضایی!به ریشمان بخند!

با تو حرفی ندارم .چون تو مقصر نیستی و خودت هم باورت نمی شد در فینال ثابت باشی و احمقان ثابتت کردند .پس از جلوی چشمانم دور شو که لیاقت نقد شدن هم نداری !

آقای ماهینی !

حواست کجاست برادر من اینجا پرسپولیس است و هزاران عاشق و دلباخته دارند که با برد پرسپولیس زنده می شوند و روحیه می گیرند و با باختش سکته می زنند!با ما چه کردی ؟با هوادار  خردسالی که اشک می ریخت چه کردی ؟آیا می توانی بهای اشک جوانان و هواداران پرسپولیس را بدهی ؟نه !نه!

آقای فشنگ چی !

یک جمله :مردنت بیشتر ما را سود بود !

بازیکنان پرسپولیس!

کاش یک ذره از مهدی و کریمی تعصب یاد بگیرید .در شبی که هیچ روحیه ای نداشتیم و شب صبح نمی شد تنها برای دو نفر دعا کردیم که خدایا کریمی و مهدی را از مانگیر تا مجبور نباشیم نوروزی ها و غلام ها و بی عرضه هایی چون تعدادی از بازیکنان را به نا چار تحمل کنیم !

آقای گل محمدی خواهشا فقط برو!

حتی نمی توانم نقدت کنم چون سراسر از نقد بودی .به چه دل خوش باشم وقتی دستی دستی با تصمیم های بچه گانت تیم مان را بازنده کردی !اقای عزیز در تهران مقابل صد هزار نفر با سه هافبک دفاعی ؟رضایی 115 دقیقه فیکس ؟مورینیو جان حتی یک انگشت پای مهدی به صدتا غلام و نوروزی می ارزد.چرا ستاره هایمان را کشتی ؟

خوزه عزیز کریمی و ثابت گذاشتی و در حساس ترین زمان بازی تعویض می کنی !تو از تجربه و کنترل بازی در دقایق حساس بازی چیزی می دانی ؟به خدا قسم هر مربی جای تو بود دیشب سپاهان را چهار تایی می کرد اما تو باختی باختی !چون ترسویی و ترسو ها هرگز برنده نمی شوند !حتی مادر بزرگان غیر ورزشی هم دیدند که دفاع سپاهان چقدر شکننده است اما تو نفهمیدی ؟

مربی باتجربه! حتی نفهم ترین ادم هم می دانست که فینال جای بازی بازیکنانی چون فشنگ بی باروت نیست اما تو نور محمدی را نیمکت نشینش کردی و از همان نقطه که انگار سال هاست بازیکنی  امده تا  تنها به پرسپولیس ضربه بزند را ثابت گذاشتی ؟بازیکنی که نه سانتر بلد است نه پرس نه توپ گیری و بازی سازی و نه حتی یک تکل ساده !

یحیی می بخشمت تنها به این شرط که دست از سرمان برداری ؟

پس سردار دوباره تیممان را بساز .

دوباره آرزو های بر باد رفته ی ما را برگردان!

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 16 ارديبهشت 1392 ساعت 03:57
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .