آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

زجرکشمان نکنید

  • یکشنبه, 29 ارديبهشت 1392 ساعت 03:43

تا کی قرار است اقساط وامی را بپردازیم که سود بالای صد در صدش را بارها وصول کرده اید .

تا کی قرار است تعظیم کنیم در حالی که احترماتان کردیم و از گل نازک تر سخنی نثارتان نکردیم .

پس کاری نکنید که یادمان رود که بودید و کجا دیده شدید !

زجرکشمان کردید !

آقایان ؛چند صباحی برایمان توپ زدید ،در عوضش هورا شنیدید!از زمین به عرشتان بردیم؛کسی نبودید و همه کستان کردیم ؛در حد لامپ هم نبودید و ستاره درخشانتان کردیم !در عوض اندک زحمتی که کشیدید مزد گرفتید ، غیر از این است ؟ اجر و بزرگی گرفتید !

تاکی قرار است منت بر سر ما  و باشگاهی بگذارید که در مقابلش هیچ نیستید !چرا حساب دو دو تا چهار تا ،برایتان همیشه کمتر از چهار است  در حالی که اگر منصف باشید باید عددی نجومی به دست آید !چرا با خود خلوت نمی کنید و در تنهایی به این نمی رسید که در مقابل کاری که انجام دادید هزار برابرش حق و حقوق از مادی و معنوی در یافت کرده اید !

پس چرا دست از سرمان بر نمی دارید !

خسته مان کردید !دلزده مان کردید !

این دیگر چه فعلی است که برای باشگاه محبوب ما صرف کرده اید که باید حتما :باشم –باشد –باشیم!

هر چند سراسر تاریخ باشگاه عظمت و بزرگی است اما گاهی کاری می کنید که تمام افتخارات را زهرمارمان می کنید !آقایان کاری کرده اید که کم کمک باورمان می شود این باشگاه ارث اجدادی شماست!

فرهنگتان را عوض کنید یا مجبوریم عوض کنیم !

 

در روزگاری که فوتبال فراتر از انتظار رشد کرده است و تمام صنعت ها را تحت تاثیر قرار داده است پیش کسوت ان ما قوانینی برای بزرگترین باشگاه ایران و پرهوادار ترین آسیا وضع می کنند که به جای خنده دار بودن اشک آور است !شما را به خدا دست بردارید از نوشتن  این قوانین مسخره و ماقبل تاریخ !

شما قانون و قوانین را هم به سخره گرفته اید و تنها خدا را شاکریم که فیفا هیچ گاه وقت ندارد تا کتاب قانون فوتبال ایران را ورق بزند !

تنها هدفمان از انتشار این چند قانون تنها برای پیشرفت فوتبال در جهان و فراتر از جهان است!

1-استفاده ی از دروازه بان خارجی ممنوع(حمایت از کار و سرمایه ی ایرانی )

2-محدودیت سن مربیان(حمایت از جوانان این مرزو بوم)

3- داروی نیرو زا برای بعضی ها بی نیرو است (انجمن حمایت از استقلال)

4-استفاده از داور با طرف برای گروهبان(کمیته ی قهرمان کردن استقلال)

5-سقف قرار داد (دانشگاه آموزش دادن دروغ و دزدی )

6-مربی پرسپولیسی حتما پرسپولیسی باشد (پولکسوتان بدون شرح)

7-...

گناه ما هوادارن پرسپولیس چیست ؟عمری به شما عظت و محبوبیت دادیم، قدرت تان دادیم که به پرسپولیس آبرو دهید.حال که تخت و تاجتان دادیم قصد بردگی ما کرده اید ؟این چه مصیبتی است که گریبان گیر  ما هواداران شده است، عداه ای را که بال دادیم لاشخور شده اند !

این شیر زخمی که از پا افتاده است روزگاری پادشاه جنگلی بود که کفتارها جرات نزدیکی به قلمرو قهرمانی اش نداشتند اما خودی ها کاری کرده اند که روبه و شغال هم برای ما ادعای پادشاهی دارند !

شفاف بگویم

پیشکسوتان همیشه منتقد پایتان را بردارید کمی نفس بکشیم !

هوادار فهیم «از ماست که بر ماست »

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 29 ارديبهشت 1392 ساعت 05:08
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .