آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

وایی به روزی که پرچم سرخمان بیرق کاویانی شود !

ریزه نیوز : چندی است که آقایان بد جوری دست در لانه ی زنبور کرده اند و همین جور روی مخ میلیون ها عاشقی که  تنها دلخوشی شان پرسپولیس است رژه می روند ، به احترامشان سکوت کردیم و نفهمیدند ، احترامشان گذاشتیم و پا را از گلیمشان دراز تر کردند و به خانه ی همسایه در آمدند ! سکوت کردیم و لالمان خواندند! فریاد زدیم  جیره خوارمان نامیدند!اعتراض کردیم و ... خواندند!

 

کامبوزخان ، خودت بگو ما چه کنیم !

به نظرت بهتر نیست دست از عشقی بکشیم که سالیان سال است با رنگ سرخش خو گرفته ایم ،بهتر نیست خانه را از پایه تحویلت دهیم تا سرباز ، اسب،فیلت را در قلعه ای محصور کنی و بعد از مدتی بالاتر از خودت را وزیر دربارت کنی و  خود بر مقام پادشاهی  بنشینی !

مردک برگرد و  شطرنجت را بازی کن ! تو را چه به مدیریت پرسپولیس ! تو به درد جرز لای دیوارهای درفشی فر هم نمی خوری !

تو بیشتر به درد پرورش چارپایان می خوری و دم خوری با ایشان !

آقای وزیر به کدامین سو می روی !

نمی دانیم شاید هنوز وقت آن نرسیده که در این روزهای پایانی که  صدای شیپور پایان عمر در دوقدمی ات به صدا در آمده است ، از همه ی پرسپولیسی ها عذر خواهی کنی ! هر چند این کار هم یادت نداده اند آنان که خود یاد ندارند !

آقای وزیر بترس از آن روزی که نفرین من ، ما دامنت را بگیرت !

آقای مالکی  بفهم!

در بازی که تو شروع کرده ای بازنده اش تو هستی !نادم و سرخورده اش تنها تو هستی ! چون آقایان بازنده اند و بازنده در هر حالی بازنده !

سردار تا کی قرار است سکوت کنی !

سردار محبوب...هرچند به تو و صداقتت ایمان داریم! اما خادمان ملت (ملت – 40 میلیون هوادار پرسپولیس)بدجوری دارند ما را می شکنند ،می خواهند بارفتنشان عظمت پرسپولیس را هم باخود ببرند! بشکن سردار ، بشکن این سکوت لعنتی را !سردار  بر ما روشن است که می خواهند تو را به زانو در آورند تا فتل و دار و دسته اش بر این فوتبال کثیف پادشاهی کنند !چون اگر غیر از این بود باید در این فوتبال را گل می گرفتند!

سردار بیرق کاویانی در دستان توست ، منتظریم فریدون!

 

اهریمن محال است پرسپولیس به تو دهیم !

 

 

 


 

 استفاده از این مطلب با ذکر  ریزه نیوز بلامانع است.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 14 تیر 1392 ساعت 09:32
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .