آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

قرار داد ترکمنچایی از خیال تا واقعیت!

ریزه نیوز :در روزگار اوج فوتبال بعضی وقت ها با شرایطی روبه رو می شویم که کمی بیش از اندازه جای تاسف دارد !این اتفاقات تنها در سرزمینی به نام ایران اتفاق می افتد  که  ادعای بعضی ها گاهی تا ثریا می رود !

کریم خان به کجا چنین شتابان !

قضیه را نمی دانیم که چیست و از کجا آب می خورد که بازیکنان جوان این دیار بعد  از درخشش کم سویی  چنان فروکش می کنند که انگار در تمام طول عمرشان حتی یک بار هم گزارش ورزشی را با لگوی سانسور شده اش ندیده اند !

 

کم نیستند بازیکنان جوانی که  بعد از نسل طلایی فوتبال ایران هیچگاه مهدوی کیا،کریمی ، دایی ،باقری ، عابدزاده، خدادا ،هاشمیان و ... نشدند که نشدند ! نگاهی به تفاوت فاحش بین دایی و همشهری ایشان کریم خان کافی است تا حق به خودمان دهیم که باید فعلا بسوزیم و در حسرت یک بازیکن باشیم ! امروز نوبت بازیکن خوش استیل اردبیلی بود ! کریم خودمان! کسی که می توانست جا پای دایی بگذارد و در شش قدم محوطه ی حریفان لرزه بر اندام حریفان بیندازد اما نشد آن که باید می شد !

آقای انصاریفرد چه کم گذاشتیم؟

کریم خان خیلی بدی کردی ،در حق فریادهایی که در حمایتت ، فضای ورزشگاه ها را پرمی کردند!در حالی که خودت هم قبول داری که در حد یک مدافع دست چندم هم  نبودی !ما مردانه پشتت ایستادیم تا برخیزی و به خود آیی !

 اما وقتی برخاستی  به جای تشکر تقاضای ثبت قرار داد ترکمنچایی کردی ! خدا کند غریبه ها درخواستت را نشنیده باشند وگرنه عمری مایه ی خنده ی ایشان را فراهم کرده ای !

جواب حمایت ها ی صادقانه ی ارتش سرخ را بدی دادی سالار !

هر جا هستی و می  روی موفق باشی !

 


استفاده از این مطلب با ذکر ریزه نیوز بلامانع است .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 22 تیر 1392 ساعت 17:45
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .