آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

دیواری به نام سید جلال

  • شنبه, 23 شهریور 1392 ساعت 14:33

ریزه نیوز : مدافعی لایق ستایش و قدردانی ، مردی که اگر سن و سالش کمی پایین بود می توانست در سطح اول فوتبال دنیا توپ بزند.

مدافعی که چون دژی محکم و استوار از زمین و هوا غیر قابل نفوذ است .سید جلال بیهوده تکل نمی زند،بیهوده خطا نمی کند،درگیر بحث های غیر فوتبالی نمی شود.

 

به ندرت اشتباه می کند ،مدافعی شش دانگ در قلب خط دفاعی پرسپولیس،مدافع متعصب پرسپولیس اکثر یا همه ی  توپ های هوایی را می زند،دریبل کردن از او بیشتر مواقع غیر ممکن است ،پرتلاش و جنگنده قلب دفاع تیمش را غیر نفوذ کرده است .

سید جلا همراه با همتای خود محسن بنگر تا اینجای لیگ ، دفاع شکننده ی سال های اخیر پرسپولیس را چون دیواری بتنی غیر قابل عبور کرده اند، تلاش های سید جلال و مدافعان این فصل پرسپولیس سبب آن شده است که دروازه بان محبوب قرمزپوشان  با گذشت نه هفته از لیگ تنها سه بار توپ را از دروازه اش بیرون کشد .آماری که از سه گل دریافتی پرسپولیس ، دو گل آن روی شوت از راه دور بوده است خارق العاده است و نوید قهرمانی پرسپولیس میدهد .بعد از گذشت سالها سرانجام خیال هوادارن تیم پرطرفدار آسیا از بابت دروازه بد جوری راحت شده است ،این در شرایطی است که تیم دوم پایتخت در هر بازی برای خنده و هوادارانش سوپرایز جدیدی دارد و پیش بینی می شود تا پایان فصل همه نوع گل خوردن را از دروازه بان پر ادعای تیم دوم پایتخت شاهد باشیم .

پرسپولیسی هوشیار باش که طلوع قهرمانی نزدیک است .

 


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 شهریور 1392 ساعت 05:44
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .