آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سکوت نمی کنیم

ریزه نیوز :در روزگاری که فدارسیون فوتبال برای قهرمانی و رفع مشکلات تیم دوپینگی دریغ از هیچ کمکی ندارد و برای اولین بار در این منظومه فدراسیون فوتبال از مکان در امد های خود برای پرداخت مطالبات بازیکنان باشگاهی دست به بد ترین عمل ممکن می زند و مطالبات نکونام ستاره فقط و فقط پنالتی زن را پرداخت می کند .

 

در حالی که پرسپولیس با مربی نامی خود بعد از سال ها دوباره به قهرمانی نزدیک شده است و صدر جدول را از آن خود کرده است .روزی با کثر امتیاز و دگر روز با ایجاد مشکلات بر سر راه مدیریت باشگاه و در عملی تامل بر انگیز کمیته ی استیناف حکم به محرومیت سر مربی این تیم داد و با هر روز تاختن به این مربی و اسطوره ی ایران سعی دارند تا با اعتراض شدید و لحن دایی ،مربی این تیم را حتی از بازی دربی با تیم دوپینگی محروم کنند .عملی که سالیان سال است برای شکست این تیم محبوب از دربی انجام داده اند .

هنوز یادمان نرفته است که چگونه یک شبه بازی جام حذفی را با توجه به شرایط اسف بار پرسپولیس جلو انداختند و بعد از باخت این تیم توسط دوپینگی ها ،رای بر مجاز بودن دوپینگ توسط تیم دوم پایتخت دادند .

اما این بار ما سکوت نمی کنیم  و در بازی پنجشبه با سایپای کرج اعتراض خود را اعلام خواهیم کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 27 آذر 1392 ساعت 21:19
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .