آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

دوکلمه حرف حساب با وزرات ورزش و هوادران پرسپولیس

سردار کاش بوسه بر پیشانی تزویر و نیرنگ نمی زدی!

ریزه نیوز : جدا از تمام حرف و حدیث های آمدن و نیامدن ،رفتن و ماندن سردار محبوب سرخ ها امروز می خواهیم نگاهی هرچند گذرا صرفا جهت اطلاع هوادارن باشگاه پر هوادار پرسپولیس و وزیر محترم دولت تدبیر و امید به آینده ی باشگاه پرسپولیس در صورت حذف سردار و آمدن سلطان حاشیه های پرسپولیس بپردازیم .

 

 

به هر حال با خیانت های اطرافیان سردار رفتنی است و این ننگی است دوباره بر پیگر باشگاهی که هیچ گاه قدر مدیر عامل پر تلاش  و زحمت کشش را درک نکردند و به جای حمایت از ایشان سکوت کردند تا گرگان درنده بیایند و باشگاه را چپاول کنند .

هوادارن پرسپولیس که مدت ها بود به خاطر موفقیت های سردار رویانیان شعار به احترامش ایران را خبردار می کردند به یک باره بد جوری رو دست خوردند و با خیانت های شبانه ی آقا گرگه حال باید شعار حیا کن رها کن سر دهند .

با تمام احترامی که برای پولکسوتان و چاپلوسان عزیز قائلیم باید آینده ی باشگاه را بدون سردار یا با سردار فقط برای یاد آوری هوادران میلیونی این باشگاه ترسیم کنیم .

با توجه به سابقه ی کمی که از سردار در ذهن داریم و تلاش های ایشان در صورتی که بالا دستی ها اجازه می دادند و کمک یارش بودند پرسپولیس می توانست در 5 سال آینده از قطب ها ی فوتبال و یکی از پردر آمدترین تیم های این قاره شود اما افسوس نگذاشتند و نمی گذارند .

در حالی که شوالیه ی عزیز به اندازه ی تمام تاریخ باشگاه دوپینگی در این تیم خدمت کرده است و هیچ تغییری در این باشگاه شاهد نبوده ایم اما مدیر عامل محبوب قرمز ها به قدری پرتلاش و خستگی ناپذیر بوده است که هوادران پرسپولیس برای چند سال آینده ی تیمشان ورزشگاهی اختصاصی در رویا می دیدند و با توجه به تلاش های و کارهای زیر ساختی سردار این دور از انتظار نبود .

در حالی که بیشتر هوادارن از برگزاری مراسم پیشکسوتان ،دانشگاه پرسپولیس،مدرارس فوتبال پرسپولیس،برند زیبای پرسپولیس،خداحافظی باشکوه مهدوی کیاه،قرار داد بستن با ستاره های لیگ،جذب ستاره های جوان ، قرار داد همکاری با باشگاه های بزرگ دنیا و قرار داد با ترافیک برزیل و چندین و چند طرح بزرگ دیگر لذت  می بردند!

 به یکباره لابی ها برای نابودی باشگاه و برکناری سردار از دیزی سرای سر کوچه ی علی آقا آغاز شد .

وي همچنين گفت: وقتي رويانيان از من خواست كه درباره سرمربيگري فكر كنم، گفتم كه بايد استخاره كنم كه اين كار را كردم و خيلي خوب آمد! پس از آن بود كه گفتم هدايت تيم را مي‌پذيرم.

خودی ها نگذاشتند! همان مردمانی که با نام باشگاه و هوادارن میلیونی این تیم کاخ هایی چون بهشت برای خود ساخته اند دوباره برگشته اند تا با همان پول هایی که از کیسه ی پرسپولیس به یغما برده اند ، قصد خریدنش را دارند و چه زیباست قانون این دنیا ،ببریم ،بخورند،سیر نشدند ،به دنبال استخوان ها دوباره برگردند .

اما کسانی که تا دیروز شعار حیا کن ،رها کن را به جان می خریدند و برای همیشه از پرسپولیس خداحافظی کرده بودند حال که دیدند با تلاش های سردار می شود از فوتبال بیمار ایران هم در آمدزایی کرد دوباره برگشته اند و دندان تیز کرده اند .

دوباره در این باشگاه باید ابراهیمی ها و مایلی ها ببینیم،دوباره باید مدیریت صد و بیست درصد ببینیم،دوباره باید استیل آذین ببینیم ، دوباره باید لیدر و سلطان جنگل ببینیم .شفاف بگویم پرسپولیس جهانی در خواب ببینیم .

حال می گویم هوادار بچه ی خوب مبارک پرسپولیس !


تمام نظرات خوانندگان این صفحه منتشر خواهند شد .


 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 29 آذر 1392 ساعت 14:28
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .