آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

روزگاری سرداری بود

ریزه نیوز : متاسف از آنم که با عالم عهد می بندند و چون خرشان از پل می گذرد یادشان می رود پلی هم بود .

نیازی به یاد آوری گذشته ها نیست ، آن روزها که در اوج نقل و انتقالات  از دفتر مدیر پرسپولیس بازیکن می بردند و قه قه به ریش ما می خندند .

 نیازی به یاد آوری نیست که بگوییم سال ها پیش سر قضیه ی ستاره ی محبوب مهدوکیا چه کسانی به نان و نوایی رسیدند و پول ترانسفرش را به جیب زدند تا در دیزی فروش محله دوغی بنوشند و برای هضم آن همه پول فقط یک نوشابه ی کوکا برایشان کافی !

نیازی به یاد آوری بگوویچ،راینر سوبل(مربی که توسط علی آقا هدیه داده شد به پرسپولیس) ژوزه و ...نشد .

لازم باشد فقط جهت یاد آواری ها می گوییم مدیریت صد و بیست درصد چه بلایی سر تیم استیل آذین که نیاورد.

همین که خدا سردار را فقط برای دل خوشی ما چند صباحی مهمانمان کرد و تازه بعد از سال ها خار و ذلیل بودن نفس کشیدیم و در کمترین زمان ممکن ابرقدرت نقل و انتقالاتی شدیم که زردک ها و دوپینگی جلوی تیم ما خبردار ایستادند و کناری فقط بوق زدند و قار قار کردند .تنها به لطف سرداری بود که در اندک زمان مدیریتش چنان شوالیه ی پر ادعا را مغلوب کرد که از گوشه و کنار فریاد وامصیبتا بیت المال حیف شد سردادند .

وقتی سردار بود سرمان بالا بود که چنان خوفی در دل دوپینگی ها افتاده که حاضر بودند در دربی ببازند اما سردار مدیر عامل تیم محبوبمان نباشد .

سردار دوست داشتنی و با صداقت چنان مهرش در دل هوادارن پرسپولیس رسوخ کرده بود که همه ی ما منتظر بودیم تا مخالفان سردار از تیم های رقیب برای برکناریش لابی کنند .

اما افسوس هر چه می کشیم از خودی های بی خودی ضربه می خوریم .

از کسانی ضربه می خوریم که باید در کنار مردم باشند و به فکر باشگاه ،نه این که چون زالویی چسبیده به نام پرسپولیس هستند و خونش را می مکند .

سردار عزیز اگه رفتی دعایمان به خاطر تمام روزهایی که خستگی ناپذیر در جذب مربی ها تا بازیکنان تلاش کردی و هرکه را ما خواستیم با روزها تلاش و شب ها نخوابیدن جذب کردی پشت و سرت .

سردار مچکریم!

سلطان عزیز کمی به عقب برگرد و عبرت گیر !هرچند بعید می دانم تو  دست راست و چپت بدانی چه رسد به مدیریت باشگاه !

 


تمام نظرات این پست در کنار پاسخ نویسنده  منتشر خواهند شد .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 30 آذر 1392 ساعت 12:53
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .