آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

نود مردود شد / پرسپولیسی ها تحریمش کردند!

ریزه نیوز  : بعد از این که حاشیه های برنامه ی نود و مجری محترم این برنامه برای تیم محبوب پرسپولیسی سریالی شد و هر برنامه یک حاشیه برای تیم محبوب پرسپولیس ساخت، هوادارن پرسپولیس مهر مردودی بر کارنامه ی این برنامه زدند.

 

چگونه ممکن است تمام اتفاقات و حاشیه های این برنامه فقط و فقط پیرامون یک باشگاه باشد و روز شب از گوشه و کنار فقط و فقط بر علیه یک تیم حاشیه سازی کند .

حال منتظر باشید ، اگر حتی برای یک بار  حرکت خشن آندو در بازی با استقلال خوزستان مورد نقد شدید عادل قرار گرفت ، که  شک نکنید باید آندو در دربی نباشد ! چون چنین خطایی از یاران پرسپولیس مساوی با محرومیت از دربی بود.

 

 

مدت هاست که در بیشتر نظر سنجی های برنامه ی نود شاهد آن هستیم که فردسی پور بارها اعلام می کند ، خواهشا به گزینه ای که به نظرتان بهتر است رای دهید و تمایلات رنگی را لحاظ نکنید .چون می داند هوادارن پرسپولیس در تمام نظر سنجی ها رکورد می زنند .این در حالی است که اکثر بینندگان این برنامه پرسپولیسی هستند ،اما انگار فردوسی پور قصد دهن کجی به آن ها دارد و هر برنامه حاشیه ای جدید برای این تیم رو می کند و با عوامل پشت پرده ی این برنامه به ریش میلیون ها پرسپولیسی می خندد.


هنوز جوهر حکم اخراج غیر حرفه ای ترین شکل ممکن یک بازیکن در لیگ ایران خشک نشده بود که به یکباره با روی خط آمدن مدیر هتلی در کیش ، چنان برای دو ستاره ی جوان پرسپولیس حاشیه سازی کرد که شاید تا پایان عمر فوتبالی خود تاوان کاری را بپردازند که حتی هنوز صحت و سقم آن مشخص نشده است .

تنها کافی است کمی به عقب برگردید ، به مصاحبه ی جنجالی قندلی ، وقتی شعار مافیا و تبانی برای اولین بار در ورزشگاه ها بلند شد و خیلی ها قندلی را محکوم کردند !به یک باره قندلی  تقصیر ها را گردن عادل خان انداخت و بد جوری به مجری خوش خنده نود  تاخت ؛تا یا خودش را تبرئه کند یا هشداری به عادل فردوسی پور داده باشد .

هر چند کسی به خود اجازه ی مشکوک شدن نداد، اما به یک باره با شروع مجدد نود محبوب جرقه ای ناخداگاه در ذهن همه ی ما زده شد! چه شد ! ما نفهمیدیم!دیگر اعتراضی به عملکرد قندلی و شوالیه در این برنامه نبود!

حال سئوال این است!

آیا حق با ماست که مشکوک شویم یا نه؟

برنامه ای که دیگر اعتراضی به عقد قرار داد نظری نداشت!دیگر برای 90 مصدومیت جمشیدیان مشکوک نبود!دیگر قلعه نوعی امیر نبود انگار رئیس صداو سیما بود!


این چنین بود که هر چه بود تاختن به پرسپولیس مظلوم بود!دیگر انگار فردوسی پور عادل نبود!

قضیه کمی بودار بود!

تاختن های بی جهت به پرسپولیس!از تلقین کسالت آور بودن بازی های پرسپولیس تا بررسی قرار داد های این باشگاه مردمی ، به صلابه کشیدن دهنوی ، حمله ی شدید به اشتباهات  داور بازی به نفع پرسپولیس بماند که انگار برای عادل دیگر اشتباه داوری جزیی از فوتبال نبود!

انگار تیمی جزء پرسپولیس در ایران نبود .

حاشیه سازی ، فدراسیون ، سازمان لیگ ، کمیته ی انضباطی، کمیته ی  استیناف ، کمیته ی داوران و عسکری به کنار ؛ تو را چگونه تحمل کنیم .

عادل خان ، بارها تحملت کردیم ، حاشیه سازی کردی و از خطایت  گذشتیم ، به  مدیریت و ارکان باشگاه پرسپولیس توهین کردی و سکوت کردیم !

هوادار پرسپولیس روز تو هم از راه رسید!

 

روز حمایت واقعی تو ، روزی که جلوی حاشیه قد علم کنی ، پس با من هم صدا شو !

نود تحریم شد . نه نظر سنجی ، نه نقل قول ، نه تماشا، تلویزیون خاموش!

 


منبع سایت پرسپولیس - مقالات تحلیلی محمد سلیمی

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 22 دی 1392 ساعت 19:42
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .