آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

نقاط حساس تیم ملی در تسخیر سربازان سرخ

 http://www.arteshesorkh.com/file/image/post/Untitled-1-32220.jpg

 

ریزه نیوز :

گویا تمام حواشی جهان،  باری دیگر با بالا گرفتن بازی های حساس جام جهانی فرو کش کرده اند و توب گرد و مستطیل سبز در صدر همه ی اخبار جهان قرار گرفته اند .

اما این بار به دور از همه ی جار و جنجار های رنگی فوتبال ایران فقط و فقط نگاهی هرچند کوتاه به نقاط حساس تیم ملی فوتبال ایران داریم تا با هدایت کیروش پرتقالی باری دیگر شادی و شور به گوشه کنار ایران بیاید .

دفاعی آهنین


بدون اغراق سید جلال حسینی ، یکی از بهترین و مستحکم ترین مدافعان تاریخ فوتبال ایران در این دوره از مسابقات دفاع وسط تیم ملی را بیمه کرده است  ، سید جلال با تعصب خاص و همیشگی اش می تواند نقطه قوت دفاع ایران باشد و خیال کیروش از این بابت راحت است که به راحتی هر بازیکنی ، حتی اگر ستاره ی جهانی هم باشد ، نمی تواند به راحتی از این مسیر عبور کند ، چون دفاع وسط ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی هم در حساس ترین لحظات چون دژی فولادی ، هرگز تسلیم نشده است و چه بسی اگر تلاش های سید جلال نبود باید برای دوره ی بعد بازی ها برنامه ریزی می کردند.دفاع های کناری

جدا از سید جلال که بی نقص دفاع می کند ، کیروش می تواند حساب ویژه ای روی دو بازیکن هم تیمی دفاع وسط خود باز کند ، چون علاوه بر اینکه باتجربه و انرژیک هستند ، در کنار سرعت ، در باشگاه پر هوادار پرسپولیس بارها در با هم توپ زده اند و به هماهنگی کاملی رسیده اند و غیر منطقی به نظر می رسد ، سر مربی با تجربه و دانش تیم ملی از این ویژگی ها راحت بگذرد و پولادی و ماهینی را نیمکت نشین بازیکنان دیگری کند .رکورد فوق العاده ی پرسپولیس در بسته نگه داشتن دروازه ی خود ، تاییدی است بر این ادعا !کمربند میانی
در حالی که در وسط زمین ، کاپیتان تیم ملی بد جور بازی با رنگ ها را برای فصل آینده آغاز کرده است و گویا تنها نامش برای ایران توپ می زند !  خیلی ها بر این باورند که بازیکن دیپورتی الکویت هر گز نمی تواند نماد جنگندگی و تلاش آریایی باشد !
خوشبختانه در این پس حساس  ستاره ی جوان تیم ملی ایران ، رضا حقیقی گویا می تواند در کنار تیموریان ، هر خط هافبکی را از کار بیندازد ، این دو بازیکن جنگنده هرگز برای رفع تکلیف پشت بازیکنان حریف پنهان نخواهند شد و چون نکونام تیم ملی را ده نفره نمی کنند .


فاز حمله
در کنار بازیکنان تهاجمی تیم ملی به نامی آشنا می رسیم ، به تکینک ناب ایرانی ، سرعت و قدرت حمل توپ ، محمد رضا خلعتبری ، بازیکنی که می تواند گره گشای تیم ملی در مقابل بازیکنان تهاجی تیم های رقیب باشد تا شاهد ضد حمله های آتشین تیم ملی باشیم . خلعتبری می تواند دوباره خاطره ی غزال تیز پا را برای ما زنده کند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1393 ساعت 12:41
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .